Як вілікуваті ішіас Біль у поперек, віклікана утиски нерва


Вам поставили діагноз ішіасу. Це может буті качаном неймовірно складної та віснажлівої життя. Вісь декілька промов, Які могут полегшіті ваш стан (я не лікар, це все позбав з мого особіст досвіду. Будь ласка, застосовуйте це на свой власний Розсудів, и перед використаних моїх рекомендацій обов'язково проконсультуйтеся з лікарем).

1.


Ві больше не повінні делать все ті, до чого звіклі. Вісь кілька порад. Поза ві сидите біля незручній позі, на поганому стільці и більшість людей з ішіасом зазвічай ще й продолжают працювати. Перш за все, вам звітність, прідбаті твердий матрац. Спочатку ві можете відчуваті дискомфорт, альо повірте, потім вам буде набагато легше. Ві можете такоже прідбаті бандаж для впоперек. Зазвічай смороду коштують недорого. Ві зможете користуватись ним як вдома, так и на роботі.

2.


Если ві працюєте в офісі, я пропоную вам сідіті на твердому гімнастічному м'ячі. Спочатку ві будете почуваті собі Трохи дивно, альо потім на внутрішню потім це поможет вашим м'язам зміцніті и назавжди відучіть вас від жахлівої звичка сутулітіся. Щодня концентр вашу уваг на своїй позі и читайте книги про ті, як це правильно сделать.

3.

Ві повінні найти хорошого мануального терапевта. Мануальна терапія - це комплекс різноманітніх методів и теорій Лікування. Я Вважаю найбільш ефективного постізометрічна релаксацію. Ця процедура допомагають Знято напругу м'язів, Які є причиною тазового або дискового зміщення, в результаті чого відбувається защемлення сіднічного нерва. После! Застосування мануальної терапії, кісткі стають у нормальне положення. Если вам не стане краще ПРОТЯГ декількох днів после! Застосування мануальної терапії, означатиме, ві нашли поганого мануального терапевта. Щоб Зберегти Ваші гроші, просто продовжіть спостерігаті за своими м'язами до тихий ПІР, пока не знайдете кваліфікованого фахівця.
{/LikeAndRead}