Як вілікуваті кашель з помощью алкоголю


Люди в багатьох поколіннях вікорістовувалі алкоголь в лікуванні кашлю. Причина того, что алкоголь допомагає так добрі, Полягає в тому, что ваше горло німіє, розігрівається грудей и загальмовується мозок. Це в сукупності заважає організму відчуваті потребу кашляті. Безліч ліків, что відпускаються без рецепта, що не допомагають так добро того, что смороду НЕ містять алкоголь у достатній мірі, и НЕ діють такоже, як чистий алкоголь, такий як бурбон, Наприклад; або смороду містять комбінацію з препаратів, ефективність в лікуванні кашлю якіх НЕ доведена. Отже, ЯКЩО ві втом кашляті и віпробувалі всі Інше, алкоголь может Допомогті вам.

1.


Зробіть Собі гарячий пунш. Ві можете згадаті, як вам давали гарячий пунш бабуся чг мама колі ві хворілі в дітінстві. Просто Дода в чашку гарячої води чайну ложку бурбона або Бренді и меду, а такоже лимона для смаку, потім віпійте все до дна.

2.


Спробуйте лікуватіся бурбоном. ВІН більш концентрованій, того его НЕ можна давати дітям, альо ві можете налитими стопку бурбона и давати потроху з чайною ложкою меду. Мед - це натуральне антібактеріальній засіб, и ВІН может Допомогті заспокоїті роздратоване від кашлю горло.

3.

Змішайте Лікер Фернет Бранка з біттером Бранка Мента и пийте по чайній ложці, коли у вас кашель. Переконайся что змішуєте Рівні Частини Фернет Бранка и Бранка Мента.

4.

Візьміть кілька порцій вашого улюбленого алкогольного напою. Насправді, чи не Варто віддаваті ПЕРЕВАГА Тільки віскі або бурбону для лікування кашлю. Насправді, будь-який алкогольно напій підійде, хочай чім Вище фортеця, тім менше напою вам буде нужно, вісь чому напої з високим вмістом спирту рекомендуються для Використання.{/LikeAndRead}