Як виростити гриб комбуча


Вперше з'явився в Китае в 221 году до н.е. в якості «еліксіру безсмертя», чай комбуча нашел Популярність у Японии, а поза продається в багатьох странах. «Гриб» комбуча Дійсно з вигляд нагадує гриб, альо насправді Складається з бактерій и дріжджів. Комбуча віглядає як білий млінець. Пріпускають, что вживании чаю комбуча здатн Запобігти раку, поліпшіті ЗРОСТАННЯ волосся, позбутіся вікових ознакой, збільшити сексуальними Енергію, знізіті ТИСК, а такоже вілікуваті чісленні захворювання. Если ві вірощуєте гриб комбуча в чаї з цукри, ВІН может містіті в готовому стані до 1% спирту.

Вірощуємо колонію комбуча.

1.


Перед тим, як приступати до вирощування грібів комбуча, вімійте руки и необхідну посуд.

2.


Перелійте куплених культуру гриба комбуча в дволітровій скляний глек.

3.

Дода чашку чорного чаю и столову ложку цукри, перемішайте.

4.

Накрійте глек з чаєм и комбуча Паперове рушником, зафіксуйте рушник гумка.
{LikeAndRead}

5.

Заліште суміш в теплому місці, що не чіпаючі ее, пріблізно на три тижні, або поки млінець НЕ досягнено Розмірів 6 мм. Це буде симбиотическая колонія бактерій и дріжджів, якові можна вважаті «матерінської». Тепер з неї можна пріготуваті чай.

Приготування чаю з гриба комбуча.

1.

Налійте 2 літри води у велику каструлю и закіп'ятіті.

2.

Дода в кіплячу воду півчашкі Цукр. Дерев'яною або будь Довгого ложкою розмішайте цукор, поки ВІН Повністю НЕ Розчин.

3.

Вімкніть вогонь и Дода в підсолоджену воду 5 чайних пакетіків. Если хоче, може Додати кілька шматочків імбіру або лимонному шкурок для смаку.

4.

Дайте Суміші Повністю охолонуті.
{LikeAndRead}

5.

Помістіть колонію комбуча, разом з підготовленою заварку, у Скляна Ємність, до Якої увійде не менше 4-х літрів води. Накрійте горлечко Паперове рушником и закріпіть рушник за помощью гумка.

6.

Поставте посудину в теплі місце, Наприклад в комору, де его вміст Ніхто НЕ потрівожіть, пріблізно на тиждень. Цього годині Достатньо, щоб колонія комбуча вироб ферментів.

7.

Через тиждень перемішайте субстанцію. Через 10-12 днів Спробуйте чай и при необхідності Дода цукор, оскількі дріжджі поглінають цукор. Оскількі дріжджі, при додаванні цукри, віробляють больше вуглекислий газу, напій стане більш газованім.

8.

Если смак вам Вже подобається, можна почінаті піті чай комбуча. ВІН нагадуватіме ігристий сидр. Згідно з рекомендаціямі, слід віпіваті півчашкі на день.
{/LikeAndRead}