Як виростити женьшень


У Китае женьшень вікорістовувався як Найкраще заспокійліве засіб, а Американські індіанці нашли Цій росліні багатая способів! Застосування. Наприклад, у племені семінолів чоловіки натирали Тіло и одяг соком кореня женьшеню, щоб Повернути невірну дружину, вважаться такоже, что вживании женьшеню додастся десять років життя. Вісь чому Покоління знавців траволікування люблять це чудове рослина.

1.


Знайдіть прохолодне, тіністе місце для посадки насіння або використовуются теплицях. Женьшень не любити прямого СОНЯЧНЕ світла и для нормального росту вісімдесят відсотків годині ВІН винен знаходітіся в Тіні. Крім того, женьшень не терпить перезволоження, тому потрібен хороший дренаж грунту.

2.


Посадіть насіння в землю на глибино пріблізно сантиметр-Півтора, на відстані п'ятнадцяти сантіметрів один від одного. На перший годину, ЯКЩО ві садіть женьшень на Вулиці, краще помістіті їх между деревами, вісаджуйте рослина пізньою осінню. Прікрійте паростки листям и мульча - так їм буде легше пережитого зиму, зберігші необхідній рівень волога. Женьшень почном рости навесні, в цею ж годину можна пересадіті его на постійне місце.

3.

Вам буде нужно багатая Терпіння. Если ві будете садить насіння (або коріння) женьшеню щороку ПРОТЯГ шести років, то будете збіраті врожай и отрімуваті дорослі рослини щороку. У природі женьшень віростає в тридцять сантіметрів заввишки, Период цвітіння пріпадає на червень-липень - в цею годину рослина покрівається світло-зеленими квітами. Червоні ягоди дозрівають до осені, в Кожній ягідці містіться два насіннячка. Ці насіння можна вновь посадити в сиру піщаний грунт, потім пересадіті паростки або продати Вже Готові рослини.

4.

Збіраті врожай можна восени, коли ягоди опало. Корінь женьшеню й достатньо товстий, м'ясістій, жовтувато-білий, довжина пріблізно сім-десять сантіметрів, володіє особливая ароматом и злегка пряним смаком. Щоб виростити великий корінь нужно багатая годині - Шість-Вісім років. Если ві Викопать корінь, то вімійте его, но заліште Трохи бруду вокруг кореневища - корінь женьшеню й достатньо дорогий засіб, ЯКЩО ві вірощуєте на продажів, як натуральний продукт.
{LikeAndRead}

5.

Зберігайте женьшень в дерев'яній Ємності або на дошці. Сушить женьшень краще в Тіні, унікаючі прямих Сонячних променів. Перелогових від розміру кореня, процес Сушіння позику від парі днів до цілого місяця. Сушені коріння зберігайте в сухий, недоступною для гризунів Ємності, використовуются в якості добавки в чай, засоби по догляд за шкірою або жівільнім и корисностей добавки в страви.
{/LikeAndRead}