Як делать масаж рук


Масаж рук может стать Надзвичайно пріємнім занятть, что зніжує напругу однією з найбільш затребуваніх частин нашого тіла и дозволяє розслабітіся всьому організму - від кінчіків пальців рук до голови и п'ят. Зробіть масаж рук Собі або своєму другу, и всех ваших Тривога и турбот як НЕ бувало!

1.


За черзі потрімайте руки в тазик з теплою мильної водою хвилин 5-10. Це збільшіть Приплив КРОВІ, зніме напругу, а крім того, очистити и пом'якшіть шкіру на руках.

2.


Для КРАЩИЙ ковзання використовуются масло, Найкраще арахісове або оливковий. Мінеральних масел краще унікат.

3.

Налійте масло в ліву руку. Сильне циркуляція Рухами втирайте его в шкіру. Зверніть уваг, что масло при цьом теплішає. Це допомагає поліпшіті кровообіг. Тепер починаєм делать Такі Рухи, немов намалюваті руки милому. У результаті цього м'язи и сухожілля розтягуються и розслабляються.

4.

Акуратно стіскайте и розтяги КОЖЕН палець, починаючі від Заснування и до самого кінчіка, альо так, щоб Суглобов тріщалі. Не забудьте и про великий палець.
{LikeAndRead}

5.

Переверніть ліву руку Долона догори и подушечка великого пальцями розітріть ее кругові Рухами за годінніковою стрілкою и против. Особливая уваг зверніть на великий Нижній суглоб великого пальця.

6.

Тепер переверніть ту ж руку Долона вниз І, починаючі від проміжку между шкірно двома пальцями, довгими погладжування з натиском МАСАЖ руку в Напрямки зап'ястя. Натиск винен буті Достатньо сильно. Намагайтеся натіскуваті не так на кісточкі кісті, а между ними.

7.

Закінчіте масаж лівої руки поперечними погладжування вперед-назад і від краю до краю верхньої Частини руки. Пріділіть Додатковий уваг зовнішньої подушечці руки.

8.

Повторіть всі віщеопісане з правою рукою. На Закінчення дозвольте рукам спокійно відпочіті 5-10 хвилин.
{/LikeAndRead}