Як делать вколи тестостерону


Бодібілдері часто роблять вколи тестостерону, щоб поліпшіті рельєфність и збільшити розмір своих м'язів. Такоже тестостерон может буті використаних жінками, Які хотят, щоб у них росли м'язи, волосся на обліччі и сідав голос. Незалежності від причини, по якій Вам потрібні вколи тестостерону, нужно переконатіся, что укол зроблений правильно.

1.


Прікріпіть голка до шприца, потягніть поршень, щоб наповніті шприц повітрям.

2.


Тримайте капсули з тестостероном догори ногами. Вставте голка шприца в капсулу и натісніть на поршень, щоб звільніті Повітря. Потім, Повільно потягніть за поршень, щоб набраті у шприц потрібну кількість тестостерону.

3.

Замініть голка в шпріці. Це робиться тому, что перша голка Трохи затупілась про Гумова мембрану капсули з тестостероном. Так что відгвінтіте стару голка и встановіть нову.

4.

Віберете місце для Здійснення уколу тестостерону. Це можна делать у Верхній области сідніць, у плечі або в грудях. Протріть місце уколу спиртовим тампоном.
{LikeAndRead}

5.

Вставте голка у ваш шкіру под кутом 90 градусів. Потягніть поршень назад, щоб посмотреть, чі буде ВІН вітягаті дах. Если дах виходе, значити ві попал у вену, тому акуратно дістаньте голка зі шкіри та Спробуйте заново.

6.

Натісніть на поршень и введіть тестостерон в м'язову тканини. Пріберіть шприц и вікіньте голка.{/LikeAndRead}