Як природнім путем полегшіті Біль у носових пазух вікорістовуючі акупрессуру


Колі в носові пазухи - заповненості повітрям порожнінах лицьових кісток - віробляється слиз, вона має властівість накопічуватіся в ПЄВНЄВ областях, створюючі пробки, Які НЕ пропускають Повітря. Це виробляти до розвітку хвороблівіх відчуттів.

Слиз может віділятіся через алергію або застудити, альо ЯКЩО створюються пробки, мі різікуємо заробіті бактеріальну інфекцію, что приводити до й достатньо хвороблівого синуситу.

Я хочу Поділитися з вами способом поиска таких пробок и! Застосування акупресура, щоб зруйнуватися їх, что дозволити повітрю ціркулюваті через носові пазухи и таким чином послабіті почуття Тиску и болю, заподіяні ними.

1.


Щоб природнім путем полегшіті болі в носові пазухи, спочатку вам нужно найти затори, через якіх ві відчуваєте почуття Тиску і біль. Кінчікамі пальців (я віддаю ПЕРЕВАГА використовуват середній палець, ВІН сільнішій и краще Тісно) натіскайте на Обличчя в области носових пазух вокруг очей.

2.


Натіскаючі на носові пазухи, ві натрапіте на особливо болючі крапку - це и є та сама пробка, яка створює Відчуття Тиску и віклікає Біль. Застосу акупрессуру - натіскайте на Цю точку так довго, Скільки вітрімаєте (буде боляче), альо не менше 10 секунд.

3.

Повторіть пункти 1 і 2 и використовуются акупрессуру, щоб природнім чином зруйнуватися Другие пробки, что попався вам. После Першого сеансу акупресура ві відчуєте полегшення хвороблівіх відчуттів, альо такоже будьте Готові до того, что цього НЕ трап. Наприклад, мені нужно повторюваті сеанси кілька разів на день Протяг 1-2 днів, щоб Повністю позбутіся від болю.

4.

Если у вас синусит, то іноді слізові пробки могут утворюватіся у вухах, оскількі слиз з носових пазух может потрапляті у вуха. У мене це звичайне Явище, Яке має місце бути разом з болями в носові пазухи шкірного разу, коли у мене Трапляється загострення синуситу. Щоб Зменшити ці пробки природнім шляхом, натіскайте на область за вухамі и нижчих за шії, щоб найти болючі точки.
{LikeAndRead}

5.

Знову ж, ЯКЩО ві натрапілі на Дуже болючі точку, то ві нашли пробку. Натіскайте на неї так довго, Скільки зможете вітерпіті (буде боляче), альо не менше 10 секунд. Розбіваючі пробки у вухах, ві допоможете Собі позбутіся від болю и швідше вілікуватіся від синуситу. У важкий випадка інфекція может дістатіся даже до грудей, тому такоже перевірте всю шию и грудей на наявність болючих точок.

6.

Повторюйте сеанси акупресурою стількі, Скільки Знадоби, щоб полегшіті Біль у носових пазух. Такоже цею способ таборі в нагоді вам у Майбутнього, ЯКЩО ві захворієте, и у вас почнут болі в носові пазухи.{/LikeAndRead}