Як захістіті собі, вікорістовуючі Ефірні масла, и поради Щодо Запобігання грипу H1N1 свинячий грип


У ці невізначені часи, отріматі ще один вірус грипу, або страшного свинячого грипу, або вірус H1N1, матіме для Деяк Дуже непріємні и даже смертельні Наслідки. Убезпечівші собі якнайкраще від ціх вірусів, мі НЕ підхопімо Жоден з них и зробимо наше життя набагато більш безпечним и пріємною.

Ефірні масла - це один з кращих способів Використання ПРОДУКТІВ натурального Походження для профілактікі і захист від вірусніх, бактеріальніх та інфекційніх захворювань, что передаються повітряно-крапельним шляхом. У Цій статьи ві дізнаєтеся, як використовуват Ефірні масла и прочітаєте Другие поради, Які допоможуть вам уберегті собі від хвороб и бути ЗдорОвим, щасливими и сильно.

Я Вважаю Дуже ВАЖЛИВО піклуватіся про свое здоров'я и нести відповідальність за наше власне благополуччя. Здійснюючі ці Прості кроки, ві зможете Врятувати ваше життя!

1.


Частіше мійте руки, и обов'язково шкірного разу после відвідування туалету. (А ще краще, міти руки до и после відвідування туалету, так як багат хто, хто цього НЕ Робить, могут Залишити небажаним мікробів на дверних ручках, кранах и т.д.). Як можна менше торкає руками до Обличчя, носі, роті, а краще взагалі утримано від таких дотіків, хочай це не так просто як здається, тому добро б мати всегда под рукою дезінфікуючій гель. Ві можете сделать їх Тільки з натуральних компонентів, Які НЕ будуть сушить шкіру спиртом. З цієї статьи ві зможете дізнатіся, як це сделать.

2.


Щоб создать дезінфікуючій гель з природніх компонентів, просто змішайте до 10% розведения ефірного масла Равінтсара з гелем алое віра и використовуются его в міру необхідності. Я б не ставши використовуват больше, чем 5% розчин для дітей до двох років.

3.

Такоже Було б доцільно прідбаті додому або на роботу Спеціальний очіщувач-зволожувач Повітря. Це Дуже корисностей, оскількі ВІН может Допомогті очистити Повітря, Яким ві діхаєте. Прекрасної сумішшю для вашого очестітеля Повітря, щоб Допомогті Запобігти грипу або свинячий грип будут масла: Равінтсара, чайного дерева и лимона або чайного дерева, лаванди, лимонного мирта, кедра, сосни, лимона евкаліпт, и кориці.

Унікал потрапляння цієї Суміші на шкіру, так як це мож віклікаті опік або сенситизацию. Найкраще ее використовуват для очестітеля або розбавіті очіщеної або дістільованою водою для ОБРОБКИ стільниць.

Було б такоже розумно використовуват Альтернативні Суміші різніх ефірніх масел, щоб НЕ звікаті до однієї и тієї ж, вікорістовуючі ее опять и снова (ві можете адаптуватіся до его властівостей через надмірне Використання якогось одного масла).
Інші Олії, Які такоже можна використовуват, масло евкаліпта, чебрецю, евкаліпта лимонного, гвоздики, кориці и деякі Другие антібактеріальні або антівірусні Ефірні масла.

4.

Регулярно очищайте ВСІ поверхні и стільниці у Вашому домі. Віщеопісана суміш Ідеально Підходить для Приготування спрею, Яким можна обробляті стільниці, ЯКЩО розбавіті ее дістільованою або фільтрованої водою (для цієї мети можна використовуват суміш будь-якого з перерахованого Вище ефірніх олій). Просто Дода близьким 25 крапель в півлітра води, струсіть и використовуются.
{LikeAndRead}

5.

Використовуются Природні антівірусні препарати, Такі як зелений чай, Журавлине сік, часник як можна частіше и Тримай подалі від шоколаду, меду, молочних ПРОДУКТІВ и бананів, оскількі смороду стімулюють віділення слизу и є шкідлівімі продуктами при спробі унікнуті грипу або вірусної інфекції.

6.

Добрі дбайте про себе, правильно харчо, вісіпайтеся, ВІКОНА ФІЗИЧНІ Вправи и Оточі собі природою (рослини - Природні Фільтри повітря). Не забудьте про мульти-вітамінах, Можливо, додатковий ВІТАМІН С, цинк и Спробуйте частіше пити трав'яні чаї. Проходження будь-якого з ціх правил або всім відразу Було б Дуже корисностей для вас и Вашої родини, а такоже для всіх, хто вас оточує, для Запобігання вірусніх інфекцій, грипу та других заразних захворювань.
{/LikeAndRead}