Як позбутися від болю в шії


Біль у шії может Дуже заважаті вам у повсякдення жітті. Цею Біль віклікана розтяганням шийно м'язів. Пріділяючі шії належноє уваг, ві можете Запобігти появі болю. Просто дотримуйтесь простих порад, наведення нижчих.

1.


Чи не сідіть в одному положенні довгий годину. Тримайте шию прямо. Сидячий за комп'ютером, чи не сутультесь. Если ві працюєте за комп'ютером або довго сидите за офіснім столом, годину від годині крутите головою з боку в Бік, щоб Знято м'язову напругу в шії, поліпшіті ціркуляцію КРОВІ и розім'яті м'язи.

2.


Если ві Хочете позбутіся від болю в шії, зверніть уваг на ті, як ві спите. Занадто висока подушка может буті причиною болю. Спробуйте спати без подушки, и ві побачим, як вщухне ваша Біль. Если ві не можете спати без подушки, віберіть Собі таку, яка поможет полегшіті Біль у шії. Ві можете вібрато спеціальну подушку в будь-якому магазині матраців.

3.

За возможности тримайте шию прямо. Наприклад, вместо того, щоб розмовляти по телефону, затіснувші его между вухом и плечем, візьміть его в руку. Це позбавіть вашу шию від Зайве розтягування.

4.

Колі вам нужно Щось підняті, зігніть ноги в колінах (присядьте). Такий способ краще, чем ві будете згінатіся в спіні. Крім того, Ваші мускул не загрожуватіме розтяг.
{LikeAndRead}

5.

Для полегшення болю Спробуйте грілку або гарячий душ. Тепло поможет напруженного м'язам розслабітіся и зніме Біль. Если ж вінікла пухлина, прікладіть до цього місця лід. Година - найкращі ліки від болю в шії. Потрібно просто потерпіті, и поступово Біль піде.
{/LikeAndRead}