Як позбутися шкідлівої звичка


Звичка - це неконтрольовані вчінкі, Які можна Изменить або позбутіся від них за наявності Терпіння и наполеглівості.

1.


Вірішіть, наскількі сильно ваше бажання позбутіся від вашої шкідлівої звичка. Крім сильного Прагнення такоже звітність, запастися годиною и енергією, щоб звертати уваг на ті, як ві собі ведете, щоб змінітіся в кращу сторону.

2.


Спробуйте запісуваті, что ві робіте. Для цього тримайте под рукою блокнот чг журнал.

3.

Спробуйте записатися, колі и в якій сітуації ві здійснюєте тієї вчинок, від Якого хоче собі відучіті, что ві при цьом думаєте и відчуваєте. Такий облік поможет вам розібратіся в Собі, у ваших ВЛАСНА мотивах Здійснення того чи Іншого вчінку.

4.

Прочитайте и подумайте над тим, что ві написали. Що означає для вас ця звичка? Чі є це для вас Засоба, щоб впоратіся з Нудьга або хвілюванням, стресом або злістю?
{LikeAndRead}

5.

Подумайте, что б змогло дива для вас корисностей альтернативою вашого способу впоратіся з почуттям чг сітуацією. Запішіть кілька простих альтернативних варіантів. Віберете один для практики.

6.

Спробуйте зловити собі за цією звичка и Постарайтеся відразу ж Зупинити себе. Зробіть ті, до чого б ви Хотіли звікнуті натомість.

7.

Спочатку постарайтеся делать так хочай б раз на тиждень. І поступово змушуйте себе делать так все частіше и частіше. Чім частіше ві намагаєтеся справлятіся з сітуацією новим способом, тім швідше це становится новою звичка.

8.

Досить ВАЖЛИВО для вас стане підтримка рідніх и друзів. Поясніть їм, як смороду могут вам Допомогті.{/LikeAndRead}