Як позбутися від нападів алергії


Багатая хто з нас страждає різнімі формами алергії. Буває алергія сезонна, алергія на тварин, алергія на продукти харчування та Другие. Вона НЕ дозволяє нам займатись тим, что нам подобається, а прийом ліків, Які поклікані лікуваті и допомагаті, навпаки, обертається ще гіршім побічнім ефектом. Вісь кілька порад, Що потрібно делать, щоб Запобігти алергічні Реакції.

1.


З'їдайте по банану на день! У банані містяться Хімічні Речовини, Які, імовірно, спріяють лікуванню алергії. Вважається, что водяний крес (або настурція) такоже є Антіалергенний.

2.


Корінь лакричника (Який можна прідбаті в аптеці) такоже підвіщує ІМУНІТЕТ організму до алергій. Близьким 100 г лакричного кореня опустіть в 1 л води, поставте на плиту и прокіп'ятіть 10 хв. Процідіть. Прийомів по столовій ложці перед шкірно прийомов їжі ПРОТЯГ 6 днів.

3.

Если ві страждаєте на сінну лихоманку, за два Місяці до періоду цвітіння починаєм два рази на день жувати по шматочку медових сот розміром близьким 3 см. Альо цього делать НЕ слід в тому випадка, ЯКЩО у вас алергія на бджоліні жала або мед! Інший вариант - віпіваті Щодня по Кухлю чаю з насіння пажитника сінного, Які можна такоже прідбаті в аптеці.

4.

Від припливи КРОВІ зробіть глибокий вдих над відваром хрону. Хрін має склад, схожий на антіконгестанті, Які продаються в аптеці.
{LikeAndRead}

5.

Точковой масаж такоже допомагає в лікуванні алергічніх сімптомів. Щоб Відкрити пазухи, натіскайте великим пальцем на перетінчасту частина между великим и вказівнімі пальцями Іншої руки. 15-30 секунд буде Достатньо. Інший способ - натиснута пальці в области Трохи Вище ніздрів з обох СТОРІН носа. Робіть це ПРОТЯГ 1 хв. Ті ж самє можна сделать з точками прямо над бровою.
{/LikeAndRead}