Як унікнуті Виникнення діабету


Слідкуйте за здоров'ям ендокринної системи, и вам не доведе турбувати про це захворювання. Если організм правильний не віробляє інсулін - не переробляє цукор, крохмаль та Другие продукти в Енергію, вінікає дисбаланс. Понад 10 миллионов людей Хворі на ДІАБЕТ и 20 миллионов блізькі до Виникнення цього захворювання. Вкрай ВАЖЛИВО правильно піклуватіся про собі, дере чем ця хвороба дасть про себе знати. ДІАБЕТ виробляти до хвороб серця, сліпоті, ніркової недостатності, гангреною, и Пошкодження нервів.

1.


Пийте багатая води.

Дотримуйтесь збалансованої дієті. Вживании щільною пожівної їжі є жіттєво ВАЖЛИВО фактором. Їжте фрукти, овочі. Не менше 50% від кількості вживании вами зернових культур винна становитися цілісне зерно.

Виконую ФІЗИЧНІ Вправи від 30 до 60 хвилин на день.

Вживаєшся НЕ больше 2300 мг натрію в день.

Максимальна кількість алкоголю - 1 Порція на день для жінок і 2 порції в день для чоловіків - Переважно червоного вина.

2.


Прийомів їжу у вігляді трьох маленьких порцій и трьох легких перекусів Щодня.

Переконайся, что ві вжіваєте два зубчики часника в їжу Щодня або приймаєте біологічно Активні добавки, что містять часник.

ВІТАМІН Е відіграє ще одну ВАЖЛИВО роль. Їжте мигдаль, брокколі, зелень, КІВІ, манго, арахісове масло, насіння соняшнику, олія зародків пшениці.

3.

Коензим Q10 бере доля у метаболізмі вуглеводів и допомагає Запобігти ВИНИКНЕННЯ захворювання. Отримайте 120 мг коензиму Q10 в день. Коензим Q10 містіться в брокколі, яйцях, червоному м'ясі, шпінаті и цілісніх зернах.

Вживатися в їжу складні вуглеводі, смороду містяться в печеному Солодкій картоплі, запеченої в духовці моркви и обробленої сочевіці.

4.

Знижено кількість магнію в організмі виробляти до Підвищення уровня цукрів у крові. Прийомів 250-500 мг магнію на день. Авокадо, мигдаль, зелень и багатая других ПРОДУКТІВ, перерахованого Вище, містять Магній.

Використовуются стевію, природну траву, яка в 20 разів солодше цукри, щоб підсолодіті Ваші напої та віпічку.

Я знаю людей, Які стали діабетікамі від того, что їлі Дуже багато білого хліба.

Пийте мінеральну воду з скібочкамі лимона, лайма чи апельсина.
{/LikeAndRead}