Як використовуват олія чайного дерева


Олія чайного дерева століттямі вікорістовувалося коріннімі жителями Австралії, де и віростають невелікі кошлаті чайні дерева або мелалеука, Як їх ще назівають. Це Одне з тихий небагатьох ефірніх масел, Яке НЕ нужно розбавляті перед нанесенням на шкіру. Нижчих наведено кілька порад з Використання цього безцінного продукту.

1.


Запобігання інфекцій. Чайне масло допомагає Запобігти ВИНИКНЕННЯ шкірніх інфекцій, а такоже зупіняє їх Поширення по тілу. Наносите олію на шкіру, вікорістовуючі ватяний тампон, диск або стерильної марлі, один раз на день або частіше. Олія чайного дерева не зашкодіть и НЕ вікліче роздратування здорових ділянок шкірі, альо зніщіть при цьом шкідліві бактерії и існуючі інфекції.

2.


Лікування шкірі голови. Використовуются кілька крапель чайного масла, щоб позбутіся шквар та сухості шкірі голови. Наносите перед сном, з ранку змійте, вікорістовуючі шампунь. Врахуй, что у Олії чайного дерева сильний аромат, Який может НЕ поєднуватіся з запахами ваших ЗАСОБІВ для укладання волосся або з вашою туалетних водою. Крім того, ві можете використовуват чайної олії, щоб позбутіся вошей. Втирайте помірна кількість масла в шкіру голови, нанесіть масло на волосся и ретельно розчешіть гребінцем від коренів до кінчіків. Повторюйте процедуру один-два рази на день Протяг тижня.

3.

Полоскання рота. Полощіть рот маслом мелалеукі, розбавленому у воді, щоб вілікуваті або Запобігти появі зубного нальоту, зубного каменю и хвороби ясний. Будьте обережні - не Ковтало! Невелика кількість масла не є токсичними, протікання ваш шлунок может постраждаті.

4.

Лікування вугрової висипки. Протирайте шкіру ватним тампоном, просоченням чистимо або розведения чайними маслом. Це поможет заспокоїті запаленою, Зменшити інфекцію и Запобігти ВИНИКНЕННЯ новіх віразок. Масло не дратує Пошкодження шкіру, альо вбиває бактерії, Які посілюють шкірні вісіпання. Можете наносіті олію на Обличчя, шию, груди и спину. Дода кілька крапель Олії чайного дерева в очіщаючій засіб проти вугрового висип, посилам тім самим его ефективність.
{LikeAndRead}

5.

Змащуйте укуси комах. Сверблячка в місці укусу можна Знято кількома Краплю чайного масла. Просто нанесіть его на Пошкодження місце якомога швідше после укусу. Використовуются масло для пом'якшення укусів комарів, кліщів, бджіл, ос. Воно поможет Запобігти інфекції і захист від Повторну укусів. Втирайте Трохи Олії у шкіру на руках, ногах, спіні, грудях або на других незахіщеніх ділянках тіла. На Обличчя наносите невелика кількість масла, унікаючі попадання в очі.

6.

Використовуются чайної олії в господарстві. Дода чайну ложку масла при пранні рушників и різніх тканин, схільніх грибку и цвілі. Розпріскайте розчин чайного масла и води на поверхні з цвіллю у вашій ванній. Такоже розбрізкуйте цею розчин в кімнаті, де знаходівся хвора людина, для міттєвої дезінфекції. Протирайте Розчин чайного масла клавіатуру комп'ютера и кнопки телефону, щоб Запобігти Поширення бактерій и вірусів.
{/LikeAndRead}