Як використовуват перекис Водного


Перекис Водного проста у вікорістанні и Дає Прекрасні результати. А головне, коштує вона буквально копійкі. Нижчих одна домогосподарка діліться своим досвідом! Застосування цього засобой.

Перекис водним - дивовижності и Дуже дешево засіб. Я використовуются ее самими різнімі способами, и вона Ніколи Мене не підводіть. Все, про що тут повідомляється, перевірено особисто мною на практіці. Звичайний, як кажуть, довіряй - альо перевіряй. Тому Переконайся в дієвості моїх порад Самі. Перерахування способів Використання перекису Водного починаю з найважлівішіх для мене.

№ 1. Перекис Водного вбиває інфекцію

Для профілактікі грипу я зазвічай Закапа у вухо цілу крішечку (це пріблізно 5 міліграмів) перекису Водного. Результат чудовий! Нещодавно я відвідала хвору подругу. У тієї ж вечір у мене заболіло горло. Я відразу ж закапала Трохи перекису у вухо - и все як рукою зняла! Раніше я частенько хворіла, а від тепер ніякі болячки до Мене не прістають. Альо НЕ нужно переборщуваті. Я застосовую перекис для профілактікі НЕ частіше чем раз на два або даже три Місяці.

№ 2. Перекис Водного спріяє загоєнню відкритих ран у тварин

Одного разу мою кішку поранили в Бійці и відкусілі їй половину хвоста. Спершу я решила Було відвезті ее до ветеринара, альо представила, Який рахунок за Лікування ВІН мені Вистава, и передумала. Я оглянула кішку: вид БУВ жахливий. Тоді я опрацювала рані перекису (на це пішло 2 крішечкі) i наклав на рані пов'язку. Таку процедуру я стала Проводити Щодня. І через два тижні все зажило! З тихий ПІР пройшов Вже рік, кішка так и ходити з половинками хвоста, альо відчуває себе чудово. А я зекономіла купу грошів.

№ 3. Перекис Водного відбілює белье

Замість білизни я наливаю в пральну машину півсклянкі перекису водного, и в результаті мою білізну и пахне свіжістю, и віглядає біліше КОЛІШНИЙ. Перекис я використовуются разом з миючих засобой.

№ 4. Використання перекису Водного для очищення губок

Я замочивши свои кухонні губки в гарячій воді з додаванням ПОЛОВИНА склянки перекису. У результаті ВСІ запахи знікають. Раніше я мила губки в посудомійній машіні, но запах все одне залишавсь. А тепер мої губки всегда як новенькі!

№ 5. Перекис Водного чудово чистити будь-які поверхні

Налійте склянку перекису в порожню пляшку Зі Спреєм и долійте води до горлечка. Я використовуются цею засіб для Чищення кухонних столів, ванни и туалету. А ще заливаю в каналізаційний СТІК. Теж добро прочіщає!
{/LikeAndRead}