Як використовуват свои чакри


Стімуляція чакр - це давня практика, яка вікорістовується йогами та експертами з медітації з метою Підвищення духовного усвідомлення.

1.


У людей є мережа нервів, яка з'єднана з усіма органами почуттів и відповідає за інтерпретацію фізічного світу. Чакри, або енергетичні центри, діють як «насос», что Направляє Енергію по нашому організму.

Бінауральні ритми для стимулювання чакр - це спеціально розроблені аудіозапісі, Які окремо стімулюють шкірно з семи чакр.

2.


Генератор сінусоїдальніх ХВИЛЮ створює Дві Різні Хвилі, шкірні з якіх подається до свое вухо. Мозок реагує на что надходять Хвилі, створюючі третю вібрацію, яка є різніцею между вхіднімі хвилями. Мозок міттєво реагує на частоти, результатом чого становится зміщення свідомості.

«Стімуляція чакр» - це давня практика, яка вікорістовується йогами та експертами з медітації з метою Підвищення духовного усвідомлення.

3.

Бінауральній ритм «Свідомість шамана» Покликання переводіті ваш розум на НИЗЬКИХ рівень тета-Хвилю без необхідності Використання будь-яких спеціальніх практик або других ЗАСОБІВ.

Є наступні програми: «Медітація для астральної проекції», «Свідомий сон», «Психічне творчість чакр», «ДНК», «Посилення здоров'я помощью ендорфінів», «Процвітання», «розслабленості», «Втрата зайвої ваги», «Гіпноз пам'яті», «Телепатія», «Перегляд минулих жіттів».

Если ві стурбовані тим, что Ваші чакри незбалансовані, моя вам порада: проконсультуйтеся з фахівцем по роботі з енергією, Який зможите професійно оцініті стан ваших чакр. Постарайтеся дізнатіся якомога больше, задавайте навідні запитання про ті, что відбувається з вашим тілом и рівнем ЕНЕРГІЇ. Живити, Які є Способи Лікування. Що можна сделать самостійно, щоб вірішіті вашу проблему и відновіті баланс? Треба знаті, что є деякі вправо, Які могут Допомогті привести Ваші чакри в нормальний стан.{/LikeAndRead}