Як використовуват цілющі Властивості гелю алое вера


Гель алое віра может буті використаних для багатьох прекрасних промов. За Довгі роки я дізнався, что гель з рослини алое віра є хорошим цілющім засобой при опіках, подряпінах и ранах. Альо я з'ясував, для чого ще можна використовуват цею гель, и тут я поділюся Деяк з его властівостей и способів его! Застосування.

1.


Використовуются гель для шкірі. Застосовуйте гель з листя алое віра безпосередно на шкірі, наносите его на саднити, порізі, сонячні Опіки, удари, Опіки, пухірі, герпес, висип и укуси комах, щоб Допомогті шкірі боротися з бактеріямі и унікнуті зараження. Гель такоже может заспокоюваті Біль і регенеруваті Клітини шкірі, пріскорюючі загоєння. Застосовуйте гель алоє 2-3 рази на день в области рані, поки вона не пройдена.

Використовуются гель для Звичайний догляд за шкірою. Йо застосовують у поодінці або з Улюблений кремом для шкірі для КРАЩА ее пом'якшення и зволоження. Оскількі алоє відновлює Клітини шкірі, воно добро відомо І як засіб Боротьби Зі зморшкамі, екзем, вуграмі, плямами від сонця, віковімі плямами и іншімі дефектами. Крім того, гель й достатньо м'який для Використання его после променевої терапії.

Если змішаті гель рослини алое вера з маслом зародків пшениці и квіткамі сафлором, то такий засіб приберу сінці.

2.


Застосовуйте алоє для шкірі голови и волосся. Гель алое віра застосовують и для шкірі голови, что є гарним засобой для лікування лупи, псоріазу та віпадіння волосся, вікліканого цімі Хвороби.

Додавайте гель алоє в звичайний гель для волосся; втирайте у волосся або розподіліть гребінцем невелика кількість гелю по волоссями и укладають їх, як звичайна.

3.

Захворювання ясний. Наносите гель алоє віра безпосередно на пошкоджені або Хворі ясна, щоб Зменшити запаленою, Біль, и для Прискорення загоєння. Увімкніть гель алоє в ЩОДЕННИЙ гігієну порожніні рота, щоб Допомогті боротися з руйнування зубів и Зменшити наліт.

4.

Спробуйте алое у догляді за очима. Щоб сделать примочку для очей, розчініть? чайної ложки порошкового гелю в одній склянці води. Щоб пріскоріті процес загоєння, Дода одну чайну ложку борної кислоти. Процідіть розчин через фільтр для кави перед ЗАСТОСУВАННЯ на очі.
{LikeAndRead}

5.

Застосовуйте гель алоє при м'язовій напрузі и болях. Оскількі гель алоє віра, як відомо, поглінається шкірою Швидко и зменшує запаленою і біль, ВІН такоже добро працює при розтягуванні зв'язок, напрузі и болі в м'язах и суглобово болях. Робіть холодний компрес з гелем на Хворий области 2-3 рази на день.

6.

Вживаєшся сік алое всередину. Вважається, что алоє зменшує Біль при розладах шлунка, захворюваннях нірок и головних болях, а це позбав кілька факторів, Які усуває алое при застосуванні всередину.

Використання жовтого соку алое, званого МОЛОЧНА соком, Який знаходится прямо под листям рослини, может служити потужном проносна.

Гель алое віра такоже містіть магнію лактат, Який є антігістаміннім засобой и может Допомогті полегшіті синус и запаленою грудної Клітини, віклікані алергією.

Оскількі алоє віклікає Сильний проносна ефект, що не Ковтало жовтий молочний сік, виявлення вами на поверхні аркуша або будьте обережні з кількістю. Краще акуратно змішаті сік алое, зібраній между листя, в блендері, з соком або водою.

7.

Вирости свой завод алое віра. Використання чистого гелю алое віра Зі свого розсадники краще, так як его клітінна актівність, як правило, зніжується при змішуванні з іншімі хімічними Речовини.

Вирощування власного рослини алое віра может буті й достатньо легким, так як его нечісленні вимоги - це багат СОНЯЧНЕ тепла и Трохи води. ВІН не любити низьких температур, нижчих 4-5 градусів за Цельсієм, и холодних місць з поштовхами. Росліні алое віра нужно близьким 4 років, щоб досягті повної зрілості и Висота пріблізно 60 сантіметрів; ці умови необхідні для того, щоб гель з рослини Придбай свои найкращі якості. Не забудьте, что тепер его нужно пересадіті в більшій горщик, так як ВІН переріс нінішній.{/LikeAndRead}