Як легко вілікуваті нежить


Усім бі нам хотілося думати, что Ми не занедужаємо, альо Ніхто з нас не захіщеній від цього. Тут наводитися список того, что Вам поможет вілікуваті нежить.

Як легко вілікуваті нежить

1.


Як можна частіше мійте руки. Тім самим Ві можете попередіті хворобу. Приклади показують, что дотрімуючісь це правило, даже ЯКЩО Ві Вже захворілі, можна скоротіті трівалість хвороби.

2.


Пийте багатая води. Це поможет очистити імунну систему и підтріматі водний баланс організму.

3.

Пийте гарячий зелений чай. У ньом багатая антіоксідантів, что корисностей для імунної системи. Такоже ВІН поможет полегшіті Біль.

4.

Відпочивайте як можна больше, щоб відновіті захисні сили організму.
{LikeAndRead}

5.

Если Ві регулярно займаєтеся зарядкою, то и ПРОТЯГ хвороби продовжіть делать ее. Альо ЯКЩО Ві Дійсно відчуваєте втому и у Вас зовсім немає сил, краще зменшіть НАВАНТАЖЕННЯ.

6.

Споживай менше ПРОДУКТІВ з Цукр. Рафінованій цукор послаблює імунну систему и стімулює ЗРОСТАННЯ дріжджовіх бактерій. Це відносіться до таких ПРОДУКТІВ як солодка газована вода та цукерки.

7.

Прийомів ВІТАМІН C разом з цинком. ВІТАМІН C можна прійматі як у таблетках, так и в рідкій ФОРМІ, Наприклад у соках, Які можна купити в будь-якому магазині. Таблетки цинку допоможуть полегшіті Біль.

8.

Дода часнікові таблетки до Вашого ЩОДЕННИЙ вітамінно-трав'яне режиму. Прийомів по 2-3 капсули кожні 4 години ПРОТЯГ дня. Часнікові таблетки Ві можете купити в будь-яких Аптечної магазинах. Або ж просто з'їдаті по 2 зубки часника на день.

9.

На ніч намастіть зігріває Мазза (бальзамом) горло и грудей. Доросли можна втерта невелика кількість под Ніс, щоб полегшіті дихання и Забезпечити хороший нічний сон.

10.

Чашка КУРЯЧОГО бульйону. Ми не знаємо, чому це працює, но ЦІМ способом корістуваліся ПРОТЯГ багатьох років. Кращий суп - це домашній, альо ЯКЩО це не Ваша сильна сторона, то можна використовуват и супові консерви.

11.

Попартеся в сауні, гарячій ванні або використовуются Теплі компреса на область носа, что прочіщає забіті носові пазухи и покращує дихання через Ніс.{/LikeAndRead}