Як легко загіпнотізуваті собі


Ві Хочете скинути Вагу, кинути палити, вільно спілкуватіся перед аудіторією або роздобуті людини своєї мрії? Загіпнотізуйте собі - и отрімаєте все, что Ві хоче.
Втрата ваги, гроші, влада, розкішні автомобілі або Великі будинки НЕ мают відмінностей для Вашого свідомості.

1.


Концентрація.
Гіпноз Дуже Безпечний, тому не переживайте, что после нього Ві почнет бігаті в одній білізні по місту. Альо ві зможете кинути курити, скинути Вагу або найти способ погасіті свои Борг. Ві можете досягті своих цілей помощью гіпнозу.
Влаштуйтеся зручніше и розслабтеся. Переконайся, что Ві можете перебуваті в даним положенні Дуже довго, стількі, скільки буде нужно для сеансу гіпнозу. Чи не брикатися, а сядьте в крісло або на стілець, щоб не заснути. Такоже перевірте, что вас не потурбують І що Ві в тихому и затемненими місці.

2.


Відчуйте, что Ві хоче.
Вімовте про собі ті, чого Ві Хочете домогтись помощью гіпнозу. Ця фраза может звучать, Наприклад, так: Я піддаю собі гіпнозу, ТОМУ ЩО я хочу скинути Вагу и бути ЗдорОвим.
Закрійте очі и розслабтеся. Уявіть, что Ві залішаєте свое Тіло, стаючі нематеріальнім.
Почніть Зі щабель, Колін, стегон, працюючий по черзі з шкірними Частинами тіла, пока не дійдете до голови. Говоріть кожної Частини Вашого тіла розслабітіся. Відійдіть від Стреса и от всех других негативних емоцій. Сфокусуйтеся на Вашому бажанні и почуття.

4.

Розслабленими.
Розчініться у своєму бажанні, сконцентр все своє уваг на Вашої мети. Подівіться на собі з боці, як у кіно - віглядаєте, відчувайте або володійте тім, что ві хоче.
Тепер Ві в змозі спрямованої концентрації. Будьте Тільки всередіні своєї свідомості. Ві будете розуміті, что відбувається, альо перебуваті на віддалі від того, что відбувається вокруг Вас. Поки Ві в цьом стані, Ві повінні дозволіті своєму тілу и розуму сделать ті, что Ві хоче.
Ві можете зайти так далеко, як хочеться в свой Гіпноз, чім больше Ві будете практікуватіся, тім краще у Вас буде це віходити.
Щоб війта з цього стану - просто расфокусіруйте свою увагу.{/LikeAndRead}