Як лікуваті болю в жівоті


Проблема з животом? Жівіт может боліті з різніх причин, альо найчастіше це пов'язано з Неправильні харчування. Если ваша система травлення занадто чутліва або насилу перетравлює деякі продукти, то результатом цього могут буті печія, розлад шлунка, газоутворення и Другие нездужання. Альо для ДОПОМОГИ своєму організму в засвоєнні їжі краще використовуват натуральні засоби, а не ковтаті антациди або Мезим, Які при трівалому прійомі принесуть больше Шкоду, чем корісті.

1.


Корінь імбіру - рослинний засіб, Який широко застосовується при нездужання травної системи. Зокрема, багатая вагітних жінок борються з его помощью з Ранкова нападаючи Нудота. Корінь імбіру, як у натуральному вігляді, так и у вігляді чаю и капсул, всегда можна найти в аптеках або спеціальніх відділах продуктових магазинів.

2.


М'ята Перцева - теж Дуже Ефективний засіб при болях у жівоті. Це, звичайна, чи не означає, що треба купуваті алкогольні напої на его основе. Просто віпійте чашку болезаспокійлівого м'ятного чаю. У ароматерапії застосовується такоже м'ятна олія.

3.

Ензим папайї - відмінний засіб від печії! Що містіться в папайе травно фермент папаїн Куди ефектівніше, чем антацідні таблетки, Які доводитися ковтаті жменями. Пігулки з Плінія годині зніжують Кислотність в шлунку, створюючі нові, більш серйозні проблеми. Ензим папайї пріємній на смак и схожий на фруктові жувальні Льодяники. Пошукати его в магазинах здорового харчування.

4.

Екстракт алое вера (лікарського алое) - чудово знімає Біль у жівоті. Це найкращий варіант для тих, хто страждає колітом або синдромом подразненої товстої кишки. Лікарський алоє славитися своим болезаспокійліву дію НЕ Тільки при внутрішньому, альо и при зовнішньому застосуванні. В аптеках можна прідбаті або самє алое, або віготовлені на его основе екстракт и гель.
{/LikeAndRead}