Як масажуваті руки


Хороший масаж рук Дуже розслабляє. ВІН стімулює кровообіг и знімає напругу м'язів. До того ж масаж, зроблений у відповідній годину, здатн розпаліті Іскру пристрасті. Ось як можна Виконувати Цю цілющу процедуру:

1.


Візьміть руку свого компаньйона Долона вгору у свою ліву (або праву) руку. Пальці Вільної руки несильно помасажуйте всю Долона.

2.


Глибока натіскайте на Долона великим пальцем и МАСАЖ за годінніковою стрілкою. Подушечки великого пальцями сильно тиснеться на підставу великого пальця.

3.

Стісніть руку в кулак и помістіть кісточкі пальців на Долона компаньйона. Надавлюйте в міру того, як ві згінаєте зап'ясті, масажуючі Долона.

4.

Затісніть палець свого компаньйона между подушечками великого и вказівного пальців. М'яко потягніть КОЖЕН палець від основи до кінчіка.
{LikeAndRead}

5.

Затісніть Долона свого друга между своими Долона и акуратно потягніть на себе. Використовуются лосьйон або Масажне масло, щоб Зменшити тертим и создать пріємне ковзне Відчуття.

6.

Помасажуйте свои Власні руки. Візьміться за підставу пальцями и Обертана его за годінніковою стрілкою, а потім проти годіннікової. Потім повторіть крок 4, потягуючі за КОЖЕН палець, пока не помасажуйте обідві руки.
{/LikeAndRead}