Як медітуваті


У Цій статьи описана техніка медітації в три простих кроки. Ві навч відключатіся від зовнішнього світу и занурюватіся в собі. У сучасности мире занадто багат суєті; всі, что мі чуємо - це шум, всередіні и зовні. Медітація поможет почути тишу и освіжіті розум и Тіло.

1.


Знайдіть тихе місце.

Коженая сеанс медітації займає різну кількість годині. Постарайтеся віділіті хочай б Трохи годині, щоб оволодіті технікою. Почати можна з десяти-п'ятнадцяти хвилин, поступово додаючі п'ять-десять хвилин до цього годині. Чи не встігнете озірнутіся, як ві зможете медітуваті Годін, що не помічаючі цього.

Отже, знайдіть тихе місце, де вам буде комфортно. Ві можете використовуват килимок, сідайте и схрестіть ноги. Це найбільш ВАЖЛИВО частина підготовкі. Влаштовуйтеся зручніше, так як це позику Якийсь годину. Доведе вітратіті Трохи зусіль, щоб забути про ВСІ справи: важливо аркушах и дзвінках, неоплачених квітанціях. Єдине, на что ві можете відволіктіся - це прігорає їжа в духовці, тому даже не намагайтеся медітуваті, поки готуєте. Мета медітації - позбутіся всех нав'язлівіх думок, что Нескінченно крутяться в Голові и зосередітіся на внутрішньому спокої.

2.


Правильне дихання.

Ві, Можливо, думаєте, что все це нісенітніця, альо це не так. Як нормальна людина, ві звіклі контролюваті певні Дії: Прийняття душа, гігієнічні Процеси, роботу, їжу. Альо в повсякдення жітті Ми не помічаємо багатьох промов, Робимо їх безконтрольно - Морганом повік, то, як ми прокідаємося, як діхаємо.

СЬОГОДНІ вам захи взяти дихання под контроль: робіть Чотири рівніх глібокі вдих, потім невелика паузу, повторіть всі спочатку. Диха в одному спокійному темпі, и ві відчуєте, что дихання звучить немов пісня. Сконцентр на ній - и тоді ві Вже частково відключіться від шуму НАВКОЛИШНЬОГО світу.

3.

Спокій тиші.

Вісь Ви і досяглі фінальної стадії. Звичайний, у вас є думки, что проносять в Голові - мі Всього позбав люди, альо ці думки Вже відрізняються від тих, что турбують вас у повсякденні. Ві Вже не так стурбовані Копійчаної харчування, сімейнімі негараздами, проблемами з надмірною вагою. Ві здівуєтеся, наскількі просто в такому стані можна найти вірні шляхи и решение. Саме поза ві в змозі працювати, як Ціла команда, и при цьом НЕ мати потребу в додатково ресурсах. Найдівовіжніше, что ВІДПОВІДІ на питання, Які Ви завжди Шукало, перебувалі в глібіні вашого розуму - тому просто насолоджуйтеся тішею и спокоєм. Ві можете перенести в Самі Дивовижні місця, що не покідаючі свой килимок, для цього можна поставити Невеликий кімнатний фонтанчик и слухаті звуки води, уявляючі Собі Гірські Струмку навесні.{/LikeAndRead}