Як можна використовуват чорний перець, крім Приготування їжі


Чорний перець - Відмінна приправа для багатьох страв. Альо йо такоже можна успішно використовуват и за межами кухні. Дивно, наскількі ВІН может буті корисний.

1.


Чорний перець поможет Зберегти яскравість кольоровий одягу во время прання. Покладіть чайної ложки перцю в пральну машину, завантажте одяг, всіпте порошок и періть в звичайний режімі.

2.


Если ві виявило невелика протічку в радіаторі машини, то столова ложка чорного перцю, засипается в радіатор, поможет закупоріті ТЕКТ до тихий ПІР, поки ві добіраєтеся до автосервісу. Відкрівайте кришку радіатора Тільки после того, як машина охолоне.

3.

Чорний перець поможет полегшіті зубний Біль. Закіп'ятіть столову ложку перцю в чашці води. Остудіть, процідіть и використовуются воду для полоскання.

4.

Чорний перець є сечогіннім засобой и допомагає позбавітіся від здуття живота. Такоже ВІН Ефективний при метеорізмі.
{LikeAndRead}

5.

Чорний перець поможет полегшіті Симптоми застудити та алергії. Дода чайної ложки перцю в курячий бульйон, процідіть и пийте маленькими ковткамі. Перець посилам потовіділення, допомагаючі, таким чином, охолодітіся тілу и послабіті жар. Чорний перець такоже допомагає Розкриття носових пазух, крім того, ВІН розріджує мокроту и спріяє ее відкашлюванню.

6.

Чорний перець допомагає при перетравлюванні жірів, что містяться в м'ясі. Пріправте м'ясо перцем, щоб підвіщіті сліновіділення, Яке, у свою черго, підсіліть віділення шлункового соку, полегшуючі переварювання м'яса.

7.

Чорний перець таборі в нагоді вам и на садовій ділянці. Змішайте перець з Борошнєв и посіпте землю біля основи рослин. Жуки, Які харчуються листям, що не люблять перець и НЕ будуть забирати на рослини.{/LikeAndRead}