Як полегшіті Похмілля


Для того, щоб поліпшіті свое самопочуття после бурхливих Святкування, слід почінаті діяті перед тим, як сіли за стіл. Надмірне вживання алкоголю виробляти до безводний організму, до шлюбу вітамінів. Вісь вам кілька корисних порад.

1.


Дуже ВАЖЛИВО моментом є їжа. Перед тим, як братися за чарку, звітність, як слід поїсті. Вуглеводі, Такі як макарони або хліб, нейтралізують алкоголь у Вашому шлунку, тим самим зніжуючі кількість алкоголю, вбірає у вашу кров.

2.


Унікал вживании ЕНЕРГЕТИЧНИХ напоїв. Чи не Варто піті каву и кофеїновмісні напої. Кофеїн зневоднює організм, збільшуючі ймовірність появи Похмілля.

3.

Будьте обережні з солодким. Чи не Варто его вжіваті перед и во время розпівання спиртних напоїв. Однією з причин Похмілля, что супроводжується сильним головним болем, є солодке. Алкоголь впліває на рівень вмісту цукрів у крові. Уявіть Собі, як бі ві собі почувалі вранці после 5-10 шоколадним батончиків, з'їденіх перед сном. После вживании алкоголю у вас буде подібне стан на додаток до Всього Іншого.

4.

Перед тим, як взятися за чарку, Переконайся, что ваш організм НЕ зневодненій. Во время свята вам звітність, віпіваті Достатньо кількість води, пріблізно одна склянка на кожен напій. Если ві не пили воду ПРОТЯГ Усього свята, постарайтеся Віпітено якомога больше води перед тим, як ляжте спати. Если ві пили Тільки пиво весь вечір, вам может здать, что ваш організм НЕ зневодненій, так як ві, по суті, випили багатая Рідини, альо це зовсім не так. Ваш організм буде зневодненій, ЯКЩО ві НЕ будете пити воду в достатній кількості.
{LikeAndRead}

5.

Прийомів Вітаміни В і С перед тим, як приступити до Святкування. Додатково Прийміть Вітаміни з ранку. Пам'ятайте, что НЕ можна прійматі їх на голодну шлунок, особливо ЯКЩО у вас похмільній синдром, це может віклікаті блювотніх ефект.

6.

Починаєм з коктейлів, закінчуйте пивом. Звичайний, краще Всього НЕ змішуваті Різні алкогольні напої. Альо, ЯКЩО все ж довели, пам'ятайте, что пиво перед спиртним напоїли - немає Нічого гірше цього, спочатку Спиртні напої, а потім Вже пиво - ві в нормі. Альо ні в якому разі неможна зловжіваті пивом, воно навряд чи поліпшіть ваше Ранкова стан. Коктейлі мают властівість маскуваті кількість алкоголю в напої, залішаючі вас в подіві, чому ви не можете вранці підняті голову з подушки после Всього позбав трьох келіхів рому з кока-колою.

7.

Відстежуйте кількість випитого вами напоїв. Один келих пива об'ємом 0,33 літра дорівнює 40 грам 80-ти відсоткового спирту або 140 грам вина.

8.

Пийте світлий алкоголь. Вибирайте біле вино вместо червоного. Чи не пийте Темні Спиртні напої, Такі, як віскі. Темні напої мают больше домішок, Які провокують Головний біль.

9.

На ранок пийте якомога больше води. Їжте вуглеводі, Такі, як макарони и крекери. Прості вуглеводі допоможуть позбутіся дискомфорту у Вашому шлунку. Можна пити спортивні напої або Їсти апельсини, щоб підняті вміст цукрів у вашій КРОВІ и поповніті кількість електролітів. Прийомів больше вітамінів С і В. Поспіть 1-2 години, после чего віпійте якомога больше води и Спробуйте з'їсти Трохи білків. Не забудьте пообіцяті Собі, что ві НЕ будете больше Ніколи піті Такі напої, Які вживатися вчора.

10.

У будь-якому випадка годину вілікує вас від Похмілля. Если Нічого НЕ допомагає, просто Почекаев, перетерпить, Головний біль обов'язково пройде.{/LikeAndRead}