Як Зупинити кров при порізі


Допоможіть! Я сходжу кров'ю! Що мені робити?

1.


Если у вас невелика рана, Наприклад, ві порізалісь про аркуш паперу, то Лікування Дуже просте - просто промійте поріз и накладіть пов'язку.

2. Если рана перестає кровоточіті, и у вас не виходе Зупинити кров, то звітність, здавіті саму рану. У багатьох випадка це поможет.

3.


Для тихий порізів, Які сильно кровоточать І кров Дуже Важко Зупинити, матінка-природа вінайшла свои ліки. Прямо на рану можна нанести Мелені кайенский перець. После того, як ві завдасте на поріз перець, кровотеча сповільніться, а потім и зовсім Припін.

4.

Напевно, ві думаєте, то багато жахливо смердить, но це не так. Я знаю про це НЕ з чуток - сама корістувалася ЦІМ способом не один раз. Розкажу про один з таких віпадків. Я дурніцю и решила Відкрити консервну банку вказівнім пальцем, кришка розрізала палець и з нього потекла кров. Я затіснула поріз іншою рукою, альо дах не переставала йти. Потім я взяла Мелені кайенский перець и насіпала его на рану. Через кілька секунд кровотеча Припін. Я забінтувала палець, разом з перцем, щоб дати рані зажити. (Так, потім, коли я зняла пов'язку, мені довелось відміваті Залишки перцю).
{/LikeAndRead}