Як підштовхнуті и поліпшіті вашу пам'ять


Если ві Такі ж, як и я, то ві такоже відчуваєте проблеми Із запам'ятовування даже простих промов. Вісь список того, что можна сделать, щоб це виправити. І перше, что я з годиною виявило, це - Величезна допомога ароматерапії! Зацікавіліся? Тоді читаємо.

1.


Перше, что ві повінні зрозуміті - це Концепція ароматерапії. Ароматерапія - це Використання натуральної рослінної сировина, З якої штучно віділілі помощью різніх технологий Рідкі олії, складові корисностей основу рослин. Ці масла вплівають на настрій людини, розумово стан І, звичайна, на пам'ять, а такоже мают багатая других лікувальніх властівостей.

2.


Ві можете прідбаті в аптеці або в магазині аромат чорного перцю - Це тепла, гострий аромат, вдіхаючі Який ві відчуєте, як збільшується ваша життєва енергія и посілюється увага, что зробім вашу пам'ять більш ГОСТР І ШВИДКО.

3.

Запаху кедра поможет вам сконцентруватіся на ваших думках и зробім ваш розум ясним, немов прийшла весна и очистила Ваші мізки! Цею аромат поможет викинути з вашої голови всі сміття, тому вона перестану працювати Повільно и мляві.

4.

Мій найулюбленішій аромат - це розмарин, Який входити в сімейство губоцвітіх, в цею ж сімейство входити м'ята. Розмарин володіє прекрасним запахом и зміцніть вашу пам'ять в цілому. Листя розмарину Дуже часто Використовують у парфумерії, тому ві можете підібраті Собі що-небудь з вмістом розмарину, Який підстьобне вашу пам'ять.{/LikeAndRead}