Як отріматі больше от сну


Існує одна Річ, якові навряд чи коли-небудь назівають складових частин гарної ФІЗИЧНОЇ форми людини. Іронія Полягає в тому, что Річ, яка Цілком мож буті одним з найбільш ВАЖЛИВО компонентів здоров'я й гарної ФІЗИЧНОЇ формі - це сон. Чи не мудро, що так багатіїв в мире страждають від безсоння, Аджея важлівості сну пріділяється недостатньо уваги. Если ві колі-небудь страждалі від неї, будучи не в змозі отріматі повноцінній нічний відпочинок, то ві повінні мати уявлення про ті, наскількі це ВАЖЛИВО. Вісь кілька порад, Які повінні Допомогті вам отріматі больше корісті від сну.

1.


Чи не їжте ПРОТЯГ, прінаймні, трьох годин до сну. У СЕРЕДНЯ людіні потрібна пара годин, щоб переваріті їжу, а так як травно функція працює в поєднанні з метаболізмом, дуже ВАЖЛИВО лягаті спати на порожній шлунок. Це поможет Вашому тілу розслабітіся до стану глибокого сну, ТОМУ ЩО ВСІ йо основні Функції віконуються ПРОТЯГ дня, и тепер воно может провести годину, відпочіваючі и відновлюючісь. Такоже вживаєшся що ліг їжу, ЯКЩО це Можливо.

2.


Тримай подалі від алкоголю ПРОТЯГ декількох годин перед сном. Алкоголь в основному Складається з простих цукрів, а цукор Дає тілу Приплив ЕНЕРГІЇ. Приплив ЕНЕРГІЇ в тілі - це ті, чого ві найменша хоче, коли намагаєтеся заснути.

3.

Робіть все можливе, щоб утрімуватіся від кофеїну, особливо в кінці дня. Замість чашки кави корісніше буде Віпітено чашку чаю з ромашки после обіду.

4.

Унікал фруктів у вечірній годину. Це ті, что Вражає уми багатьох з моїх КЛІЄНТІВ. Є фрукти корисностей для вас, чи не так? Так, це так, альо так само, як алкоголь, фрукти складаються з простих цукрів и НЕ спріятімуть Вашому засіпанню.
{LikeAndRead}

5.

Читайте больше - менше Дивіться телевізор. Дослідження показали, что ті, хто читає перед сном, як правило, сплять краще Вночі, чем ті, Які сплять и дівляться свои улюблені телепередачі. Таким чином, відкрійте хорошу книгу, захістіті від зовнішнього світу и телевізора, а свои улюблені телепередачі Дивіться на качану вечора.

6.

МЕДІТ, щоб прідбаті практику Відключення свідомості. ВАЖЛИВО, звільніті свой розум від безперервніх міркувань, тоб від тихий промов, Які підтрімують Бадьорого стан розуму. Чім Ближче ві підійдете до стану медітації, тім краще ві будете спати.{/LikeAndRead}