Як побудуваті садовий сарай


Сарай в саду Дуже Зручний для зберігання всех ці нескінченніх лопат, грабель, грунту для посадки рослин и всех тихий дрібниць, Які безладно лежати всюди без Притулко. Проблема Полягає в тому, Як знайти людину, яка побудує вам такий сарайчик за розумну Ціну. Если ві підете нашим інструкціям, то зможете побудуваті сарай в саду самостійно.

1.


Для качану вірушайте в будівельний магазин и Придбай збірний сарай. Існує безліч варіантів и дізайнів, того подумайте, Який самє вам підійде. Врахуй Розміри місця, на якому стоятіме сарай, и Що саме ві збіраєтеся в ньом зберігаті.

2.


Переконайся, что ділянка, на якому ві будете споруджуваті сарай рівне. Можливо, вам звітність, буде додатково его вірівняті. Підставою для встановлення садового сараю может служити або бетонна площадка, або споруджена з дерев'яних дощок.

3.

Зберіть сарай, слідуючі інструкціям виробника. Скрутіть Частини помощью болтів, вікорістовуючі просвердлені відчини.

4.

За помощью мастики для гідроізоляції вікон промастіть рами, щоб захістіті їх від протікання и цвілі. Це поможет унікнуті потрапляння волога через вікна на збережені в сараї інструменти, від чого смороду могут заіржавіті и запліснявіті.
{LikeAndRead}

5.

Вікорістовуючі скловолокно прокладете ізоляцію на стінах. Це вбереже чутліві хімікаті або техніку від різкіх перепадів температур.

6.

Всі електричної кабелю и проводку звітність, заховаті під землю. Если ві НЕ добре там, як правильно це сделать, краще запросіті ПРОФЕСІЙНОГО електрика для Виконання ціх робіт.

7.

Щоб уберегті дерев'яні Частини від гніття, звітність, всі покритием лаком. Цю процедуру звітність, буде повторюваті щорічно.{/LikeAndRead}