Як правильно дихати для здоров'я и релаксації


Темп нашого життя пріскорюється день за днем, не дивно, что Переважно більшість людей по всьому світу відчувають колосальний стрес. Іноді немає годині просто Зупини и спокійно подіхаті. Тім годиною, правильна техніка дихання поможет розслабітіся, знізіті ТИСК и позбутіся від стрес.

1.


Диха Повільно
Ві помічалі, что колі ві відчуваєте стрес, ві НЕ диха, а стрімуєте дихання? Если так, то навч зупінятіся и Повільно вдіхаті и відіхаті.

2.


Диха Глибока
Багатіїв звіклі просто ковтаті КОЖЕН вдих. Як результат, ми НЕ отрімуємо Достатньо кисни и НЕ відіхаємо й достатньо вуглекислий газу, очіщаючі Тіло від токсінів. Киснево голодування - вельми Поширена проблема, что виробляти до занепад сил.

3.

Диха для себе
Спочатку віберіть зручне крісло або ляжте на ліжко. Если ві сидите, спина винна буті прямою. Затримано Трохи в одній позі, пока не відчуєте, что заспокоїліся и Готові зосередітіся на діханні. Закрійте очі и сконцентр на відчуттях у Власний тілі: Відчуйте, де є надмірна Напруга, в якому місці НЕ вдається розслабітіся.

4.

Зосередьтеся на головному
Спостерігайте за своим диханням. Покладіть одну руку на жівіт, а другу на грудях. Глибока и Повільно вдіхніть, пропускаючі струмінь Повітря від носа до живота. Ві побачим, як жівіт надувається, в тій годину як грудей позбав Трохи здіймається.
{LikeAndRead}

5.

Насолоджуйтеся процесом
Відіхніть через рот, що не напружуючі при цьом щелепи и язик. Зосередьтеся на звуці и слухайте Довгі повільні глібокі вдих и відіхі, пока не відчуєте повне розслабленими. Чи не дівуйтеся, ЯКЩО заснете - це означає, что організм Повністю розслабівся.{/LikeAndRead}