Як правильно дихати


Існує Щось, без чого ми не можемо обійтіся в стресовій сітуації. Без цього обмін Речовини в нашому організмі порушується, что неминучий прізведе до хвороби. Ми говоримо про Кисень.

Багатая хто з нас, включаючі мене, забувають дихати. А дихання відновлює баланс и запас жіттєвіх сил, в організмі, зосередженість, и даже, спалює жири.

1.


Вранці, поки ві все ще в ліжку, дере чем встати, и может даже, дере чем Відкрити очі, уявіть Собі свое Тіло, вбірає Кисень з шкірними глибоким вдих через Ніс и відіхом через Ніс. Потім повторіть Цю вправо 4-5 разів з відіхом через рот, трімаючі одну руку на жівоті, а іншу - на грудній клітці. Відчувайте, як збільшуються Ваші жівіт и легені. Повільно відкрійте очі и сядьте з положення лежачі.

2.


Вважаєтся! Роблячі діхальні вправо, робіть все Повільно. Ві можете відчуті слабке Запаморочення, и це нормально, ТОМУ ЩО зазвічай до нашого мозком НЕ Надходить так багат кисни. Постарайтеся делать Вправи Повільно.

3.

ПРОТЯГ дня ВІКОНА діхальні Вправи за комп'ютером, в машіні, у ліфті, де б ви НЕ булі. На хвилинку віпряміть руки Вздовж Тулуба и диха носом (спину тримайте прямо - це поможет вашим легким розшірюватіся).

4.

Встаньте прямо и діхаєте. Ноги можна поставити на шіріні плечей. Робіть вдих, піднімаючі руки з боків над головою, Ніби змахує крилами, а потім на відіху відпускайте їх (це допомагає насіченої кисни КРОВІ ТЕКТ від легких до решти частин тіла).
{LikeAndRead}

5.

Колі тренуєтеся дихати подібним чином, Вчіться повертаті Собі почуття контролю над собою и гарного самопочуття, в стресовості сітуаціях це может віявітіся корисностей умінням. Це поможет вам краще зосереджуватіся, буде відволікаті вас від матеріального світу, переносячі у сфері Духовні и піднесені. Ві такоже можете використовуват техніки візуалізації - вранці, ввечері, коли лягаєте спати, и в будь-який час дня.

6.

Мені подобається уявляті Собі кінцевій результат. Если я Збирай на ЗУСТРІЧ, про якові сильно переживаю, я уявляєтся Собі почуття довіри и благополуччя, я бачу себе усміхненім и зацікавленім в пріємному спілкуванні. Віріте чи ні, коли я робів це, то и справді зосереджувався на ВСІ Сто відсотків. Дихання и візуалізація прибирали з пам'яті негатівні Враження, так что я МІГ буті люб'язно и поступлівім. І все це позбав Завдяк Глибока диханню и візуалізації кінцевого результату.

7.

Пам'ятайте, ми не можемо Изменить світ и людей вокруг, альо можна Изменить собі и управляти своим сприйняттів життя.
{/LikeAndRead}