Як правильно дихати-1


Більшість людей дихає, вікорістовуючі свои легені упівсілі, а ЯКЩО точніше - на одну третіну. Це самий мінімум необхідній нам, щоб Вижити.

1.


Вдіхніть Глибока и поспостерігайте, что стане. Ваша грудна клітина підніметься як у вовка, Який Хотів зруйнуватися будиночки поросят. Такий вдих может дати вам Приплив емоційної ЕНЕРГІЇ або Відчуття сили, хочай насправді ми отримай Тільки необхідній мінімум кисни.

Що відбувається, коли ві напружуєтеся фізічно? Ві почінаєте дихати Дуже Важко и Глибока, ТОМУ ЩО через фізічного НАВАНТАЖЕННЯ Вашому організму різко Знадоби больше кисни.

Питання Полягає в Наступний: що сталося б, Якби ми Постійно споживай Більшу кількість кисня?

Подумайте про свою систему кровообігу. Колі ві робіте вдих, ві забіраєте Кисень з Повітря. Кисень Надходить у кров и насічує ее. Збагачена кисни дах тече по венах и звільняє Енергію, а такоже відаляє з організму и отруйні Речовини, что утворюються в результаті жіттєдіяльності, и виводу їх з організму у вігляді вуглекислий газу. Очевидно, что чім больше кисни поглінається, тім більш насіченою кисни буде дах, тім больше утворюється ЕНЕРГІЇ, а більш інтенсивна робота легенів дозволити Виводити з організму більша кількість токсінів, особливо, тихий, Які скупчуються в Нижній частіні легень, яка працює менше. Такого результату можна досягті, ЯКЩО ві будете дихати усвідомлено, застосовуваті черевно дихання. Я називаєся его РОЗУМНА диханням.

До речі, чи не плутали розумне дихання з гіпервентіляцією - частина диханням, в результаті Якого з КРОВІ Йде велика кількість вуглекислий газу, что НЕ Дуже добре позначається на здоров'ї організму. Черевно подих має буті повільнім и глибоким.

Черевно подих покращує ваше здоров'я, самопочуття, збільшує запас ЕНЕРГІЇ и більш Ефективно виводу токсину з організму.

Саме так. Ві будете собі почуваті краще без будь-яких ФІНАНСОВИХ витрат, вітрачаючі позбав Трохи годині. Крім того, у вас з'явиться кілька пріємніх хвилин, Які во время Важка дня принесуть Тільки Користь.

2.


Зверніть УВАГА!
Увага при діханні - підготовче вправо, за помощью Якого ві концентруєтесь на природному ритмі дихання, что НЕ контролюєте его, а просто спостерігаєте за ним як бі з боці. Пріслухайтеся до свого тіла, як воно дихає. Відчуйте, як Повітря пронікає у Ваші ніздрі. Прослідкуйте, як ВІН проходити в легені І як Глибока ВІН потрапляє. При відіху Відчуйте, як Повітря залішає ваше Тіло.

Во время цього процеса НЕ намагайтеся Изменить дихання. Ваша мета - просто спостерігаті за несвідомім диханням, щоб ві змоглі відчуті різніцю, колі почнет дихати усвідомлено. Постарайтеся спостерігаті за своим диханням по п'ять хвилин кожен день в один и тієї ж годину. Усвідомлення того, як ві діхаєте, має дива невід'ємною Частин вашого життя.

3.

Наповніті ЖІВІТ
Черевно подих або дихання животом - кращий на сьогоднішній день способ Керувати своими діхальнімі звичками. Постійне Тренування принесе Швідкі, відчутні результати. Цьом легко навчитись и доладно Щось сделать неправильно. Насправді це так легко, что даже немовлята діхають самє ЦІМ способом. На шкода, у міру того як ми ростемо, ми втрачаємо Цю звичка, як и багатая других Чесноти, прітаманні дітям.

Черевно подих означає, что ві повінні Повністю наповніті легені. Замість того, щоб Включити в процес дихання Тільки грудну клітку або верхню третіну легенів, черевно подих увазі, что легені почінають працювати з самої ніжньої Частини. Альо основнову уваг нужно пріділіті черевної порожніні, яка розташована на три пальці нижчих пупка.

Починаєм дихати в будь-якому положенні (стоячи, сидяча або лежачих), в якому вам ЗРУЧНИЙ. Зробіть вдих через Ніс. Працюйте черевної порожніною, поступово розшірюючі ее в сторін І. Трохи вниз, коли Кисень наповнює Нижнього Частину легенів. Постарайтеся досягті легкого Збільшення в об'ємі одночасно з вдих. Колі ваш жівіт наповненій повітрям, відіхайте через Ніс и втягуйте жівіт тому, стіскаючі Легкі знизу. З шкірно Подих жівіт буде розшірюватіся, з шкірними відіхом - скорочуватіся. Чи не намагайтеся розшірюваті або скорочуваті грудну клітку, краще Відчуйте, як Повітря пронікає в нижню Частину тіла. Проробіть десять ціклів, наповнюючі и спустошуючі внутрішні органі кисни по максимуму.
{/LikeAndRead}