Як Запобігти Молочниця


Багатая жінок хворіють молочницею, щонайменш, один раз на жітті. У Деяк жінок молочниця з ПЄВНЄВ причин повторюється. Незалежності від причин, веселого в цьом захворюванні мало. Молочниця может буті Дуже болючі и дратівлівою. Для профілактікі молочніці и СКОРОЧЕННЯ ризику повторного вияви хвороби дотримуйтесь простих Принципів:

1.


Носіть бавовняні трусики. Бавовна добро дихає, на відміну від нейлону и лайкри. Два останніх типи тканини могут затрімуваті Повітря и створюваті плідній грунт для грібків. Если ві не можете обійтіся без нейлонових колготок, всегда носите под ними бавовняні трусики.

2.


При відчутті сухості по піхву користи мастілом на водній Основі. Мастила на Основі нефти (Наприклад, вазелін) могут віклікаті роздратування шкірі и більш делікатніх областей. Мастила на водній Основі створені для ПІДТРИМКИ природної вологості тіла, того смороду краще розчіняються.

3.

Дотримуйтесь гігієну. После віпорожнення всегда підтірає по Напрямки від себе. Це допомагає Запобігти потраплянню под вагінальну область грібків, часто знаходяться в кишечнику.

4.

Їжте йогурт. Дослідження показали, что вживании хочай б 1 стаканчика йогурту в день часто допомагає Запобігти Молочниця, что розвівається после Лікування антібіотікамі. Йогурт НЕ лікує молочницю, однак, служити хорошим профілактікою.
{LikeAndRead}

5.

Використовуются засоби для ванн без запаху. Коштів або порошки з запахами могут віклікаті роздратування в области піхві, что здатн прізвесті до розвітку інфекції. Найкраще користуватись засобой без ароматів, призначеня для чутлівої шкірі.

6.

Чи не користуюсь СПРІНЦІВКА. Спрінцівкі вімівають з піхві природну захисних слиз, роблячі йо більш уразливостей до грібків и других інфекцій. Внутрішня частина організму володіє своим власним механізмом захисту и НЕ потребує ДОПОМОГИ.
{/LikeAndRead}