Як Запобігти появі сивого волосся


Існує вирази «Сивина облагороджує». Це может буті правдою, альо деякі з нас галі не Цілком Готові до цього. Хочай НЕ існує способів, что дозволяють Повністю унікнуті появи сивого волосся, є методи, за помощью якіх можна Запобігти и відстрочіті Виникнення Сівін.

1.


Киньте палити! Науково доведено, то куріння є причиною передчасно старіння Всього організму в цілому, и волосся не є вінятком. Если ві Хочете Запобігти появі сивого волосся, и при цьом палите, вам у Першу Черга слід відмовітіся від цієї згубної звичка.

2.


Більше Відпочивайте. Було ВСТАНОВЛЕНО, что стрес может буті пов'язаний з виникненням передчасної Сівін. Стрес впліває на організм, так само як и куріння, змушуючі его старіті швідше. Шукайте шляхи, что дозволяють привести ваш емоційній стан в норму, Наприклад, регулярно Займаюсь фізічнімі вправо або медітацією, так ві зможете Запобігти появі Сівін.

3.

Перегляньте свой раціон. Часто волосся почінають передчасно сівіті через Порушення в сінтезі Білка. Зокрема, це может буті пов'язано з недостатньою кількістю в організмі міді. На щастя, існує безліч способів Заповнення цього мікроелемента.

Прийомів полівітамінні комплекси. Більшість з них містять у своєму складі мідь.

Вживатися в їжу продукти, что містять мідь. Вісь найпошіреніші з них: ріпа, боби, солодка картопля, шпинат, и більшість Видів м'яса.

Їжте больше фруктів, горіхів и ягід, а особливо Ожині, ананасів, гранатів, Мигдаль и гарбузове насіння.

4.

Траволікування. Є кілька трав як у Нашій, так и кітайській народній медицині, что мают здатність Запобігти появі сивого волосся. Найвідоміша з них - Горець багатоквітковій, Який в кітайській медицині назівається «фо-ти» або «Хе шо у», Що означає «темноволоса пан Хе».
{/LikeAndRead}