Як пріготуваті хороший сироп від кашлю у домашніх умів


Скільки разів ві мріялі про хороше, натуральному сіропі від кашлю? Який бі НЕ віклікав сонлівість? Найчастіше ми просто Продовжуємо кашляті и НЕ п'ємо продавані в аптеках сиропи від кашлю, щоб НЕ буті сонливість. А Який же сироп тоді дати маленьким дітям? Вісь Простий І ШВИДКО рецепт сиропу, Який Дуже просто пріготуваті в домашніх умів. Крім того, ВІН підійде для будь-якої вікової категорії.

Що вам Знадоби:

- імбір
- мед
- терка
- миска

1.


Візьміть Трохи свіжого імбіру. Можна взяти шматочок побільше або поменше, перелогових від те, Скільки сиропу ві Хочете сделать. Дуже ВАЖЛИВО, щоб імбір БУВ свіжий, так як ВІН набагато корісніше для вашого горла.

2.


Візьміть пів чайної ложки меду. Можна використовуват будь-який мед, я зазвічай використовуются мед, Який купую на продуктовому прайси або в найближче магазині. У нас почти всегда є вдома Обидва ціх інгредієнта.

3.

Візьміть Тертки и дрібно потріть імбір. Насправді НЕ обов'язково натіраті імбір занадто дрібно, підійде и крупно натертим.

4.

Тепер візьміть імбір в руку І, міцно стіскаючі, відавіть сік в миску. Вісь чому імбір винен буті свіжім. Чім свіже буде імбір, тім больше соку ві отрімаєте. Такоже ві вічавіть Трохи больше соку з більш дрібно натертого імбіру. З маленького шматочка імбіру, скажімо розміром з палець, можна отріматі з чайну ложку соку, что Цілком підійде для 1 дозуюч сиропу. Такоже можна сделать и больше сиропу, альо знайте, что зберігаті его коштує НЕ больше трьох днів и Тільки в скляній посудіні.
{LikeAndRead}

5.

Отже, у вас є чайна ложка імбірного соку, а значити вам Знадоби пів чайної ложки меду. Ретельно змішайте імбірній сік и мед. Меду нужно Якийсь годину, щоб добро розчінітіся в імбірнім соку. Дізнатіся це можна по тому, як змінюється колір імбірного соку.

6.

Ну от і все, ваш сироп від кашлю готують. Доросли можна прійматі по 1-2 чайних ложки сиропу за раз. Для дітей разова доза - пів чайної ложки. Йо можна прійматі кілька разів на день, не думаючи ні про якові сонлівості. Так як в ньом НЕ містіться ніякіх лікарськіх препаратів и алкоголю, ві можете вільно Керувати транспортними засобами або працювати за верстато. Ві відразу ж відчуєте, як це позначається на Вашому горлі.{/LikeAndRead}