Як пріготуваті чай Комбуча


Багатіїв стверджують, что вражені ефектом, Вироблення чаєм комбуча. ВІН чімось подібний до йогурту, Який містіть живі культури. Цею «живий» напій містіть Вітаміни, Амінокислоти та Другие Важливі для жіттєдіяльності організму елєменти.

Чай комбуча - це чудовий ферментований напій. Плаваюча на поверхні чаю культура здатн Швидко рости.

Що вам Знадоби:

- набір з культурою Комбуча (для Приготування Вперше).
- 5 пакетіків чорного або зеленого чаю
- 1 чашка Цукр
- 3 літри води
- металева каструля на 4 літри або больше
- скляний глек на 4 літри або больше
- гумка
- шматочок бавовняної або лляної тканини або паперовий рушник
- скляні пляшки для зберігання

Робимо чай комбуча

1.


У каструлі доведіть до кіпіння 3 літри води. Дода 5 чайних пакетіків - підійде будь-яка комбінація чорного и зеленого чаю - и прокіп'ятіть ПРОТЯГ 15 хвилин. Такоже можна використовуват листовий чай - й достатньо 2-х столових ложок. Відаліть чайні пакетики або віловіть заварку.

2.


Поки чай ще гарячий, Дода 1 чашку Цукр. Розмішайте цукор до полного розчінення. Дайте чаю охолонуті, поки ВІН не стану Трохи теплих, и перелійте его в глек.

3.

Дода в глечик з чаєм Рідина, яка купили разом з чаєм комбуча. Если ві Вже робили закваску, Дода ее. ОБСЯГИ закваски з попередньої порції винен становитися 10% від Нової порції.

4.

Накрійте глек тканини або Паперове рушником. Заліште чай дозріваті на 8-12 днів у теплому пріміщенні без сторонніх запахів. Если ві залиша глечик в кухні, чай может увібраті кухонні запахи, а сигаретні дім может завадіті ЗРОСТАННЯ культури комбуча. Оптимальна температура для дозрівання чаю: від 23 до 30 градусів. Чім Вище температура, тим швідше Йде процес ферментації. Намагайтеся, щоб чай не остігав до 20 градусів або нижчих.

Зберігання

1.

Напрікінці стадії ферментації перелійте чай в пляшки з кришкою або закручуються пробками. Не забудьте Залишити 10% Рідини для наступної порції. Оскількі чай комбуча містіть закваску, нехай Утворення облогу На дні Ємності вас не лякає.

2.

Заліште чай в Закритого пляшках ще на тиждень, и Тільки потім починаєм піті. Процес ферментації Триває ще кілька днів, поки в пляшці НЕ закінчіться Повітря для проходження хімічної Реакції. Газі, что зібраліся в пляшці, перетворять чай комбуча в газованій напій. ВІН может зберігатіся в такому вігляді ПРОТЯГ місяця.

3.

Промійте культуру комбуча под проточна водою, помістіть в новий глечик чаю и почніть весь процес спочатку.
{/LikeAndRead}