Як Дотримуватись сокової дієті


Прихильники нетрадиційних методів Лікування вважають Соков дієту ефективного способом очищення організму від токсінів. Принцип цієї дієті Полягає в оздоровленні організму за рахунок натуральних вітамінів и мінеральних Речовини и одночасного виведення з організму різного роду шлаків. Если ві Хочете схуднуть и очистити свой організм без Шкоду для здоров'я, Спробуйте скористати даною дієтою. Кілька порад допоможуть вам.

1.


Перед тим, як сісті на Соков дієту, Порадьте Зі Своїм лікуючім лікарем на предмет протипоказів. Майте на увазі, что людям, страждаючім діабетом, або володіє зниженя масою тіла, Такі дієті НЕ рекомендуються.

2.


Во время дієті відмовтеся від вживании твердої їжі. Зробити це не просто, но звітність,. Так як Сокова дієта передбачає Очищення організму, вам слід такоже віключіті з ужітку тютюн, алкоголь, Кофеїн.

3.

Підготуйте Різні овочі и фрукти. Майте на увазі, что дієта Складається в основному з овочевих соків, фруктові соки Використовують в менших кількостях. Так, морквяні соки цінуються за високий вміст вітамінів и смакові якості, однак соки Із зелених овочів не менше Корисні, и обов'язково повінні входити до складу дієті. Пам'ятайте, что соки нужно вжіваті свіжімі, відразу з Приготування.

4.

Змішуйте порцію свіжопріготованого соку з рівною кількістю фільтрованої води, або випиваем спочатку воду, потім сік.
{LikeAndRead}

5.

Випиваем пріблізно 2,5 л. соку на день. При сильному відчутті голоду ві можете збільшити кількість соку. З Огляду на ті, что Вітаміни и мінеральні Речовини з сирих свіжопріготованіх соків легко засвоюються організмом, ві можете Самі регулюваті кількість необхідніх вам порцій. Однак не забувай, что на одну порцію соку нужно додаваті рівну кількість води.

6.

Дотримуйтесь даній дієті не менше 3 днів. Це дозволити організму очистити від Накопичення токсінів. За Бажанов ві можете продовжіті дієту на кілька днів, віходячі з особливими вашого організму.

7.

Виходьте з дієті поступово. Наступні два Дні включайте в свой раціон сирі овочі и фрукти у вігляді салатів і т.п. Не рекомендоване різко переходіті на жирну вісококалорійну їжу.
{/LikeAndRead}