Як прійматі гормон росту людини


Гормон росту людини (ГРЧ) - це синтетичний пептидний гормон, Створений, щоб замініті природний гормон, Який віробляється гіпофізом. З ВІКОМ в організмі віробляється менше гормону росту. У Деяк странах прийом ГРЧ є незаконним, крім віпадків, коли лікар віпісує его для лікування таких проблем, як затримка росту у дітей або синдром карліковості у дорослих. Спортсменам категорично заборонено прійматі ГРЧ, так як це збільшує їх возможности.

1.


Перед тим, як Почати прийом ГРЧ, нужно піті на прийом до лікаря. Вам треба буде сделать тест на шлюб гормону. Таке захворювання зустрічається у 1-го з 1000 мужчина. Если синдром карліковості вікліканій СНІДом, лікар может дозволіті вам прійматі ГРЧ.

2.


Віберіть добро освітлене місце для Приготування Розчин ГРЧ. Так як ВІН зберігає свои Властивості Тільки у вігляді замороженого сухого порошку, вам доведе самостійно змішуваті его з розріджувачів перед вживании. Ретельно вімійте руки з антібактеріальнім милому, візьміть одноразовий шприц и голка для ін'єкції. Если ві Втратили інструкцію Приготування Розчин, зателефонуйте своєму лікарю або попросіть фармацевта змішаті розчин.

3.

Віберіть місце для ін'єкції. Вам нужно Вставити голка в жировий куля прямо под шкірою. Найбільш ЗРУЧНИЙ місцямі є жівіт, стегна и сідніці. Попросіть лікаря або медсестру показати вам, як делать вколи. Смороду нагадують ті маніпуляції, Які Щодня віконують діабетікі.

4.

Робіть ін'єкції ГРЧ ввечері. Як заявляє виробник, дуже ВАЖЛИВО НЕ пропускаті ін'єкції и НЕ делать по кілька ін'єкцій на день. Тому робіть їх в один и тієї ж годину перед сном, це поможет вам Дотримуватись режиму и Дозування.
{LikeAndRead}

5.

После того, як ві наберете ГРЧ у шприц через пробку, яка допомагає відміряті потрібну кількість препарату, тримайте шприц догори ногами. После того, як ві вітягніть голка з ампули, віпустіть Повітря Зі шприца.

6.

Протріть місце уколу спиртом и натягніть область шкірі пріблізно на 2,5 см Великого І вказівнім пальців. Швидко вставте голка в жировий куля под шкірою на 0,5 см и введіть ГРЧ. Повторюйте Цю процедуру щовечора, вікорістовуючі новий одноразовий шприц. Ніколи НЕ використовуются один и тієї ж шприц двічі.
{/LikeAndRead}