Як прійматі мелатонін


Мелатонін - це Речовини в організмі природного Походження, Яку регулює цикл сну. Тепер мелатонін доступна в якості добавки, что відпускається без рецепта. Багатіїв пріймають добавки з мелатоніном, щоб Допомогті організму перебудуваті біологічний годинник и компенсуваті вінікаючій з годиною недолік мелатоніну. Ця Речовини такоже можна використовуват при безсонні и других розладах сну. Продовжіть читать, и ві дізнаєтеся, як застосовуваті мелатонін.

1.


Купуйте синтетичний мелатонін. Мелатонін ТВАРИНИ Походження может містіті небажані тварінні Білки и віруси.

2.


Перш чем прійматі мелатонін, відведіть Достатньо кількість годині для повноцінного сну. После прийому добавки не водите машину и НЕ керуйте механізмамі.

3.

Прийомів мелатонін пріблізно за 30-60 хвилин до відходу до сну. Почніть з дозуюч в 1,5 мг, або уточніть відповідну для вас дозу у лікаря. Переконайся в тому, что мелатонін сумісний з усіма лікамі, Які ві приймаєте.

4.

Застосовуйте мелатонін, колі ві відчуваєте синдром Зміни годин поясів. Для цього Прийміть добавку у відведеній для сну годину (даже ЯКЩО ві галі не втом).
{LikeAndRead}

5.

Прийомів мелатонін, ЯКЩО ві Постійно прокідаєтеся посеред ночі. Добавка поможет вам зміцніті сон.

6.

Прийомів мелатонін для Усунення Головня болів, заважають сну, або для Подолання безсоння, вікліканої такими серйозно захворюваннямі, як рак и хвороба Альцгеймера.

7.

Наступний дня зверніть уваг, чи не вініклі у вас побічні ЕФЕКТ. Если побічні ЕФЕКТ переважують Користь, принесена мелатоніном, перестаньте прійматі его.
{/LikeAndRead}