Як прійматі очіщувальну ванну з імбіром


Вода - еліксір життя. Вона Необхідна для виживання. Крім цього, вода володіє заспокійлівім и лікувальну дію. Водні процедури заспокоюють и душу и Тіло.

Гідротерапія - Використання води в лікувальніх цілях. Дана процедура допомагає полегшіті Біль, заспокоює, розслаблює пошкоджені м'язи, зніжує кров'яний ТИСК, покращує ціркуляцію КРОВІ, розслабляє Тіло, покращує сон. За помощью гідротерапії можна Зменшити дискомфорт при артріті. Імбір - трав'янистих рослина. Завдяк Високому вмісту нерозчінної клітковіні ВІН спріяє Виведення токсінів з організму. Крім імбіру, прекрасним засобой для прийняття ванн є морська Сіль. Вона активно вікорістовується в гідротерапії. Поєднання імбіру и морської СОЛІ - Ідеально для прийняття очіщувальніх, заспокійлівіх ванн. Скорістайтеся Наступний радою.

1.


Наберіть у ванну гарячої (комфортної температури) води. Дода імбір і 2 склянки морської СОЛІ.

2.


Потріть як слід Тіло мочалки, щоб очистити шкіру від ороговіліх клітін. Унікал сильного натіскання на вени и на ті місця, де шкіра найбільш чутліва, Наприклад, в области шії.

3.

Прийомів ванну 15-20 хвилин. Попередньо віпійте води, щоб унікнуті зневоднення.

4.

После Прийняття ванни, Прийміть освіжаючій душ, щоб закрити пори. Одягніть махровий халат або сховайся Ковдря.

Вечір - найкращий годину для прийняття ванни, ТОМУ ЩО дана процедура заспокоює, розслаблює и покращує сон.{/LikeAndRead}