Як прійматі розторопшу


Для того, щоб наш організм БУВ ЗдорОвим, дуже ВАЖЛИВО мати здорову печінку. Розторопша - рослина, відоме своими корисностей для печінкі властівостямі, продається практично Скрізь и ее может прійматі КОЖЕН. Сілімарін та Другие Речовини, Які містяться в розторопші, відомі тім, что захіщають печінку від Дії токсінів, вірусів, алкоголю и Деяк медичних препаратів. Розторопша покращує травлення, підвіщує настрій и может Запобігти розвітку раку. Расторопшу легко вірощуваті и можна збіраті свіжі рослини круглий рік. Ее батьківщина - Середземномор'я, альо вона такоже может рости в будь-якій частіні світу.

1.


Віпійте чашку чаю з розторопші. Вона такоже продається в пакетиках як чай. Если ж ві НЕ знайдете ее в такому вігляді, то просто засіпте 2 чайні ложки меленої трави розторопші в мішечок з тонкої тканини або в чайник для ситечко. Потрімайте его 5-10 хвилин у гарячій воді, потім можете пити чай маленькими ковткамі. За Бажанов можна Додати мед и м'яту, щоб Трохи підсолодіті чай. Найкраще прійматі его перед їжею або после. ВІН покращує травлення, а такоже стабілізує рівень інсуліну и зменшує рівень холестерину в крові.

2.


Прийомів расторопшу як харчову добавку. Вона продається в багатьох магазинах и аптеках у вігляді капсул. Сілімарін нелегко засвоюється організмом, альо прийом концентрованого силимарина в капсулах найбільш Ефективний. У капсулах містіться стандартна кількість сілімаріну. Рекомендований Дозування для дорослих - 2-3 капсули на день. Запивайте капсули Склянка води.

3.

Розчініть 10 крапель настоянки розторопші в склянці води. Прийомів цею розчин 3-5 разів на день. Настоянка - це трав'яне екстракт, Який отримуються за помощью спирту або Іншої Рідини, Наприклад, йоду. Настоянки можна прідбаті в аптеках або у фітотерапевтів. Такоже ві можете сделать ее Самі, засипается 2 чашки сухої трави и насіння в скляний або керамічну посудину. Залійте траву горілкою або коньяком и закрійте кришку. Поставте посудину в холодному сухе місце. Трава весь годину винна буті покритием спиртом. Перевіряйте посудину через кожні 2 дні, ЯКЩО трава вберу в собі спирт, долійте ще. Дайте траві настоятіся ПРОТЯГ 3 тіжнів, періодічно струшуючі ее. Через 3 тижні зцідіте Рідина у флакон-крапельніцю. Настоянку можна використовуват ПРОТЯГ одного року.

4.

Розмеліть насіння розторопші в кавомолці до порошкоподібного стану. Дода столову ложку порошку у фруктовий сік або у воду и пийте Цю суміш 2 рази на день.
{/LikeAndRead}