Як помощью кімнатних рослин очистити Повітря


Напевно вам доводилося чути віслів «Мене нудить від мого дому». Годиною це в прямому СЕНСІ так через високий рівень Забруднення повітря в наших Будинком. Чістячі засоби, тютюн, фарба, лак, Аміак - це позбав деякі з Величезне числа токсінів, прісутніх в повітрі. Потрібно частіше провітрюваті або Встановити очіщувач Повітря, альо ще краще прідбаті кімнатні рослини, Які поглінають шкідліві токсинів. Рослини очіщають Повітря и тім самим спріяють хорошому самопочуттю. У Цій статьи перераховані кілька кімнатних рослин, Які мают властівість очіщаті Повітря в пріміщенні.

1.


Филодендрон.

Розташо філодендрон в Спальні. Це просто у догляді рослина слід берегті від прямих Сонячних променів. Филодендрон очіщає Повітря від формальдегіду.

2.


На кухні розмістіть англійська плющ. ВІН буде відмінно віглядаті в підвісніх Горщик біля вікна. Ця рослина поглінає тютюновий дим.

3.

Рослина-павук.

Рослина-павук або по-науковому - хлорофітум, Дає Довгі, сланкі Пагоні. Ця рослина з зеленим листям з легким кремовим відтінком и Дуже Ніжними квіткамі. Завдяк своим розмірам, хлорофітум підійде для будь-якої кімнати.

4.

Лілія.

Розташо це рослина под торшером або в кутку. Лілії Дуже легко вірощуваті. Альо ВАЖЛИВО пам'ятати, что смороду НЕ люблять прямих Сонячних променів. Ця рослина з великими листками и прекрасну білімі квітами. Лілії очіщають Повітря, поглінаючі бензол.
{LikeAndRead}

5.

Пальмі.

Дода в кутку Великої кімнати пальму, и ві відразу помітіте, что стало легше дихати. Красиві листя пальми не Тільки додадуть кімнаті екзотічній вигляд, альо и поглінуть тріхлоретілен. Вірощуваті пальму слід в теплому місці, захіщеному від протягів и прямих Сонячних променів.

6.

Як Тільки рослини очістять Повітря у Вашому будинку, ві неодмінно помітіте, что у вас Покращена самопочуття и настрій. Дода рослини у всех кімнатах вашого будинку. У СЕРЕДНЯ, нужно 24 години для очищення Повітря від токсінів.{/LikeAndRead}