Як збалансуваті чакри


Чакрі можна порівняті з прядками, Які прядуть найтонші нитки ЕНЕРГІЇ. У хребті людини укладені сім основних чакр. Кожна з них представляет один з аспектів жіттєдіяльності. Ці центри концентрації ЕНЕРГІЇ вімагають постійної уваги та догляд для того, щоб Тіло, дух и розум людини були в порядку. Вам поможет збалансуваті чакри інформація, наведена в даній статьи.

1.


Найчастіше відпустіть Справу з водою. Вода очіщає и заново наповнює чакри. Подовгу прийомів душ або ванну. Більше плавайте. Гуляйте под дощем. Чи не забувай Щодня піті воду.

2.


Звертайте уваг на кольори. Кожної чакри відповідає свой колір. Если ві помітіте, что якась чакра невірно працює, то можна налагодіті баланс за помощью Впровадження більшої кількості предметів кольори цієї чакри в свою життя. Найпростішій способ сделать це - це Почати носити одяг цього кольору. Такоже можна купуваті квіти, свічки або прикраси до кімнати необхідного відтінку.

3.

МЕДІТ. Медітація налаштовує вас и балансує чакри природнім чином. Сфокусуйтеся на діханні. Вважаєтся до чотірьох щоразу, коли ві вдіхаєте, и робіть ті ж самє, колі відіхаєте. Для КРАЩИЙ ЕФЕКТ Радимо вам представляті, як ві вдіхаєте колір тієї чакри, над Якою ві працюєте.

4.

Чи не забувай про ФІЗИЧНІ праворуч. Це відмінний способ очистити свой розум и підвіщіті власний рівень вібрацій. ФІЗИЧНІ Вправи такоже дають вам грунт під ногами, что, у свою черго, виробляти до балансу чакр. Чи не обов'язково брати на себе Великі НАВАНТАЖЕННЯ. Простий десятіхвілінної Прогулянка або декількох поз з йоги буде Достатньо. Віберіть Щось, что вам подобається по-СПРАВЖНЯ, и корісті буде ще больше.
{LikeAndRead}

5.

Харчо збалансовано. Це означає, что вам нужно вібіраті продукти, Які приносять вам удовольствие и роблять вас здоровіше. Поспостерігайте, что ві відчуваєте после того, як поїлі тієї або Іншої їжі - и їжте Тільки ті, что здал Вашому організму найпріємнішім. Набір ПРОДУКТІВ у різніх людей відрізняється, дієта может НЕ буті схожим на ті, что покаравши вам дієтолог. Просто довіряйте вашій інтуїції.

6.

Чи не забувай про здоровий сон. Чакр необхідній відпочинок, щоб досягті правильного балансу.
{/LikeAndRead}