Як зробити віпарної апарат


Віпарній апарат - це Пристрій, розроблення для того, щоб доводіті лікарську марихуану до кіпіння, щоб УСІ Корисні Речовини виходе з неї в газоподібному ФОРМІ, що не віклікаючі згоряння самої рослини. Колі вона нагрівається до температури 170-190 ° С, в парогенераторі утворюється хмара, багаті тетрагідроканнабінолу, Яке НЕ містіть токсінів, утворюватіся при відкрітому згоранні. Пар такоже холодніше, чем дім від сигарет з марихуаною, что менше шкодить горлу пацієнта.

1.


Підставка для віпарного апарату. Если ві вмієте свердліті відчини в склі, тоді можете сделать віпарної апарат Повністю з нього. Если ж ні, то краще в якості матеріалу взяти дерево або фанеру. Віріжте з фанери пилки рівносторонній трикутник (довжина Сторони винна становитися 20 см).

2.


Прікріпіть підпорі. Стріжні можна переробити в підпіркі для підставка. Проріжте у Кутах трікутної підставці відчини діаметром близьким 2,5 см - це найменший розмір, Потрібний для того, щоб ніжкі щільно кріпіліся до підставці. Потім перевірте, что вставили стріжні так, щоб підпіркі малі Однаково Довжину, а підставка перебувала на одному Рівні.

3.

Просвердліте відчини для складової Частини и трубки. У роли елемента, что нагріває віпарного апарату буде віступаті паяльник. Просвердліте отвір точно по центру підставки так, щоб шнур від паяльника проходив через верх, а сам паяльник МІГ розміщуватіся вертикально, его нагрівається частина винна знаходітіся зверху. Потім просвердліте ще один отвір такого розміру, щоб у нього можна Було щільно вкластись трубку. Воно винне знаходітіся й достатньо близьким до відчиняться для складової частині, тоб на відстані НЕ більшій, чем Радіус горлечка скляної банки.

4.

Прікріпіть чашу. Для цього підійде наперсток, Тільки перевернутий. У ньом можна сделать відчини паяльником. Щоб відгородіті віпаровується материал від прямого контакту з нагрівається елементом, можна використовуват трубний фільтр.
{LikeAndRead}

5.

Прікріпіть трубку и кришку. Пластикова трубка винна щільно входити в отвір поряд з паяльником, вона винна буті й достатньо Довгого, щоб можна Було легко палити. Щоб вам Було легше користуватись Віпарніапараті, можна сделать ще один отвір збоку, через Яку дім буде змішуватіся з повітрям. Скляна банку винна стояти Шийках вниз на підставці и накріваті нагріваючій елемент, чашу и трубку.
{/LikeAndRead}