Як зробити магнітну воду в домашніх умів


Магнітна вода, як один з основних лікарськіх ЗАСОБІВ в магнітної терапії, є предметом суперечок. Найбільше ставитися под сумнів сама можлівість намагнітіті воду. Сенс Полягає в тому, что коли вода протікає під землю, вона піддається впліву електромагнітного поля земли и отрімує магнітний заряд. Однак, коли вода Надходить до нас через водопровід, вона розмагнічується. До того ж, намагнічена вода зберігає заряд Всього три Дні. Магнітна вода має цілющі Властивості. Намагнітіті воду можна и в домашніх умів, вікорістовуючі, Наприклад, один з трьох, описів у даній статьи способів.

1.


Перший способ Полягає в Наступний. Берете магніт и пускаєте Дуже тонкий струмінь води з водогону, так щоб вода капала на магніт. Підставте склянку або глечик, Куди стікатіме намагнічена вода.

2.


Так як вода піддається намагничиванию в невелікій кількості, Важко сказати про ступінь ее намагніченості.

3.

За іншим способом магнітна вода робиться помощью магнітної палички. Набіраєте в глечик водопровідної води и опускаєте у воду магнітну Палички.

4.

У одному-двох літрах води вітрімуйте магнітну Палички ПРОТЯГ 1 години. При більшій або меншій кількості води - відповідно довше або менше. Однак не буде Шкоду, ЯКЩО ві залиша магнітну Палички у воді на більш трівалій Период.
{LikeAndRead}

5.

У третини способі Приготування магнітної води вікорістовується магнітна підставка. Поставте Ємність з водою на магнітну підставку на 24 години. Внаслідок того, что магніт НЕ має безпосередно контакту з водою - це Найдовший способ Приготування магнітної води, для Якого нужно більш Сильний магніт.
{/LikeAndRead}