Як зробити масаж спинних


1. Крок 1

Покладіть людини на жівіт на тверду, альо ЗРУЧНИЙ поверхнею, Наприклад на підлогу, на килим або на тверду ліжко. Переконайся, что ві можете легко дістаті до всієї спинних без напруги власної.

2. Крок 2

Встаньте або опустіться на Коліна поруч Зі спиною. Покладіть одну руку на поперек, а іншу между лопатками, Вище серця.

3.


Крок 3

Розігрійте спину, масажуючі великими пальцями по обідві бік хребта одночасно: почніть з впоперек и МАСАЖ до самого шийно відділу. Це спріятіме розслабленого м'язів.

4.


Крок 4

Застосу м'який прийом (так званні "погладжування"), вікорістовуючі масло для масажу. Погладжування Полягає в ковзанні долоньок по обідві бік хребта до самого тазі; обігнувші стегна, вернуться з боків назад до плечей.
Чи не зупіняйтеся. Ковзаєте по спіні руками, захоплюючі все нову область.
{LikeAndRead}

5.

Крок 5

Продовжіть делать масаж уздовж шії до основи черепа.

6.

Крок 6

Почніть на хребті и сковзаєте Долоньки в протилежних Напрям по зовнішній стороні спини, рухаючісь від поперек до плечей.

7.

Крок 7

МАСАЖ м'язову область верхньої Частини плечей, середню Частину спини до самих сідніць, щоб Знято напругу м'язів и фасції (сполучніх тканин).

8.

Крок 8

За помощью Тільки великого пальцями або всех пальців натіснете на ділянки спини, Які Здаються найбільш напруженного, так звані вузлики.

9.

Крок 9

Кругові Рухами за годінніковою стрілкою розтірайте кінчікамі пальців Вздовж м'язів, Які знаходяться Поблизу хребта и лопаток.

10.

Крок 10

Черго руки, щоб розслабіті Плечових суглоб и підсіліті Приплив крові.{/LikeAndRead}