Як зробити Собі масаж


Масаж - це розслаблюючий и Бадьорого засіб. Воно такоже є одним з найдорожчих задоволений, Які можна уявіті. Прото НЕ хвілюйтеся. Ві можете насолодітіся масажем даже ЯКЩО вашої зарплати вістачає Тільки на доширак. Ідеальний вихід - Самомасаж. Йо можна сделать коли завгодно, витрати позбав ВЛАСНА Енергію. Продовжіть читать, и ві дізнаєтеся, як зробити Собі масаж.

1.


Почніть з Глибока вдіхів. Розслабтеся за помощью дихання и налаштуйтеся на свое Тіло. Зверніть уваг на ті, в якіх місцях ві відчуваєте напругу.

2.


Сядьте на підлогу (на палас, килимок або мат). Прийміть зручне положення. Зробіть так, щоб вам Було легко дістаті до будь-якої Частини тіла. Схрестіть ноги, щоб Було простіше дотягуватіся до щабель.

3.

Розробляйте по одній групі м'язів. Почніть Зі щабель. У Кожній ступні больше 7000 нервово закінчень. Ваші ступні цілімі днями носячи вас на Собі. Пріділіть їм особливая увагу. Во время Самомасаж Використовують Такі Прийоми, як розмінання, лещата и розтірання.

4.

Почніть натіскаті на ступні, потім розтірайте їх сильно Рухами підстав долонь. МАСАЖ, пока не відчуєте розслабленого и полегшення в ступнях.
{LikeAndRead}

5.

Перейдіть до наступної групи м'язів. У Першу Черга сфокусуйтеся на місцях, в якіх ві відзначілі напругу в кроці 1.

6.

Натіскайте на напружені ділянки и знімайте напругу розтіраннямі. Використовуются тертим для розслабленого груп м'язів. Зосередьтеся на своих відчуттях, и ві зможете сделать Собі належний масаж.
{/LikeAndRead}