Як зробити вушні свічки


Вушні свічки - це порожністі трубочки з бджолиний воску и мусліну. Смороду Використовують для розм'якшення и видалений вушної Сірки, а такоже для видалений Волога з вушного каналу. Ще смороду допомагають Зменшити ТИСК у вушній раковіні и вітягті сторонні тіла, что застряглі в вушному каналі. До складу багатьох свічок входять Такі трави як майоран и зубрівка Запашний, Ефірні масла (лавандового и масло чайного дерева), для Доданий їм заспокійлівіх и лікувальніх властівостей. Щоб сделать вушні свічки вдома, дотримуйтесь ціх порад.

1.


Розріжте муслін на смужки шириною 2 см. Їх довжина винна буті на кілька сантіметрів больше, чем штифт, Який ві вікорістовуєте для формува на шкірному кінці. Если довжина вашого штифта 30 см, то довжина смужок винна буті 40-45 см. На одну свічку Пішов одна смужка. Використовуются Тільки небіленій муслін.

2.


Простели алюмінієву фольгу на стіл, щоб захістіті его от крапель гарячого воску І, тим самим, полегшіті прибирання РОБОЧЕГО місця.

3.

Розплавте віск в каструлі на Слабко Вогні. Віск можна купити в Інтернеті або в магазині для виробів. На одну свічку Знадоби близьким 110 г воску, альо ві можете використовуват и менше, перелогових від розміру свічки. Намагайтеся НЕ доводіті віск до кіпіння и НЕ перегріті его.

4.

Помістіть формочку над Каструля, щоб вона нагрілася. Використовуются для неї дерев'яний штифт. ВІН винен буті близьким 2 см в діаметрі и довжина близьким 25-30 см. Один его Кінець винен буті загостренім и покритием лаком або маслом, щоб Було легше війматі свічку З Форма, коли вона буде готова.
{LikeAndRead}

5.

Опустіть смужка мусліну у віск. За помощью штифта Повністю утопите ее у воску.

6.

Дістаньте смужка штифтом з воску. Дайте їй Трохи охолонуті, поки можна буде доторкнутіся до воску руками.

7.

Намотайте невелика кількість мусліну вокруг загостреного кінця штифта, щоб Сформувати кінчік свічки. Поставте свічку и дайте Трохи охолонуті.

8.

Продовжіть намотуваті смужка вокруг форми, поки та не буде Повністю покритием тканини. Добрі затягом смужка и знімайте зайве віск.

9.

Розгладьте тканини в тому ж Напрямки, в якому ві ее намотувалі.

10.

Занурте кінчік свічки в теплий віск.

11.

Колі свічка підсохне, зніміть формочку. Просто тримайте свічку однією рукою, а Інший Обертана форму, щоб послабіті ее. Потім вітягніть свічку З Форма, Намагаючись НЕ пом'яті ее.

12.

Заточеним олівцем зробіть отвір в кінчіку свічки и розкрійте его.

13.

Покладіть свічку на фольгу и дайте висохти. Колі вона вісохне, піднесіть руку до кінчіка свічки и подмімо в Другій ее Кінець. Если ві відчуєте Потік Повітря на руці, означатиме, свічка булу Зроблено правильно.
{/LikeAndRead}