Як зробити шведський масаж


Шведський масаж призначеня для того, щоб збільшити кількість кисня у КРОВІ, допомагаючі організму вивести токсину з м'язів. Більш широко ВІН відомій, як Масажна терапія, и є найбільш Поширення видом ПРОФЕСІЙНОГО масажу. Даже без подготовки, можна сделать другу або члену Сім'ї шведський масаж.

Прийоми

1.


Вівчіть Різні Прийоми и попрактикуйтесь їх Виконання на твердій подушці. Погладжування - це ковзне рух, Який віконується Долона, великими пальцями, а іноді и кінчікамі других пальців.

2.


Розминка - це рух, при якому Поверхня тіла розмінається руками, великими пальцями и іноді іншімі пальців.

3.

Потренуйте розтірання. При розтіранні долоні, Великі пальці и іноді Другие пальці роблять кругові Рухи.

4.

Ще один масажний прийом назівається вібрацією. Це Рухи, при якіх, згідно з Назв, створюється вібрація пацієнт области.
{LikeAndRead}

5.

Навчіться прийому поколачивания. Більшість з нас бачили по телевізору, як масажист роблять ударяючі руху по спіні пацієнта. Це и є лупцювання.

6.

Вівчіть Активні и пасивні руху або згинання и розтягування частин тіла.

Підготовка місця

1.

Если у вас немає Масажная столу, то зробіть з ліжка або Іншого предмету меблів місце для масажу. Поверхня винна буті м'якою, а такоже на ній винна буті подушечка под голову.

2.

Візьміть ароматічні масажні масла. Дізнайтеся, Які масла Забезпечують більшій розслабляючій ефект. Аромати масел повінні подобатіся, як и вам, так и людіні, якові ві будете масажуваті

3.

Попросіть его роздягтіся и дайте простирадла, щоб ВІН накрівся на годину масажу. Масаж Найкраще делать на голі Тіло, и Завдяк простірадлі ні ві, ні ця людина НЕ будете почуваті собі ніяково.
{/LikeAndRead}