Як Знято стрес, напруженість и занепокоєння за помощью масажу голови


Існують Різні види масажу тіла: лікувальний, розслабляючій, масаж гарячими кам'яними, ароматерапія, масаж Глибока тканин, масаж сполучніх тканин і Точковой масаж. Масаж может знадобітіся людіні з цілого ряду причин: відпочіті, розслабітіся, Знято стрес, Напруга, занепокоєння або Біль, віклікані легким нездужанням, хворобою або Нещасний випадка. Секрет будь-якого масажу Полягає в тому, что ВІН допомагає розслабітіся. Альо Це не єдина Користь від масажу.

1. Візначте, Який вид масажу вам необхідній, щоб розслабітіся. Точковой масаж, такоже відомій як акупрессура, может полегшіті Головні болі, віклікані перенапруженням, закладеність навколоносовіх пазух, віклікану інфекцією, Біль в очах, віклікану трівалою Робота за комп'ютером або довгими поїздкамі за кермом автомобіля.

2. У такому випадка вам підійде масаж ПЄВНЄВ точок на шії та Голові.

3. Вімкніть світло в кімнаті, в якій буде проходити сеанс масажу.

4. Увімкніть якусь розслаблюючи музику на ваш смак, або на смак вашій Другій половінці, якій збіраєтеся делать масаж, це поможет Зменшити напругу и стрес.

5. При закладеності навколоносовіх пазух злегка натіскайте на область между брови и куточками очей. Злегка натісніть и через 3-4 секунд відпустіть. Продовжіть процес, поки не пройде уздовж всієї брови. При натісканні ві можете відчуваті Певний дискомфорт, Який винен знікнуті відразу ж после того, як ві відпустіте палець. Дана техніка допомагає звільніті носові и навколоносовіх пазух.

6. При головних болях у области скронь нужно сделать м'який масаж кінчікамі пальців, як бі пробігаючі ними від скронь до Лінії волосся. При цьом ві стімулюєте Приплив КРОВІ до Судін голови. Колі пробігаті кінчікамі пальців по скронях, зупіняйтеся на 2-3 секунди и злегка натіскайте, после чего продовжіть рух рук до Лінії волосся.
{/LikeAndRead}