Як впоратіся з молочницею природніми засобой


Кандидоз (молочниця) віклікається дріжджоподібнімі грибками роду Кандіда, Які зазвічай мешкають серед нашому організмі. Певні умови могут создать середовище, сприятливі для розмноження цього грибка. Найбільш часто зустрічаються симптоми - це білі сірністій віділення, подразнення, постійне Відчуття печіння та свербежу и почервоніння в заражених ділянках.

1.


Їжте йогурт. ВІН містіть Корисні бактерії (живі культури, включаючі ацідофільні бактерії и біфідобактерії), Які вбивають дріжджовій грибок. ВІН такоже працює при локальному нанесенні на ушкоджені ділянки. Введіть Трохи йогурту в піхву (чистими руками або користуючися пластиковими аплікатором з тампоном). Використовуются Тільки натуральний йогурт без добавок з живими культурами.

2.


Прийомів харчові добавки з молочнокислих бактеріямі (ацідофільні бактерії, Наприклад). Застосовуйте, Керуючому Інструкцією на упаковці.

3.

Робіть спрінцювання Розчин 1-3 столових ложок оцту в літрі води. Повторюйте процедуру раз на день, до знікнення всех характерних для інфекції сімптомів, альо НЕ довше одного тижня.

4.

Відмовтеся від вживании Цукр и цукровмісних ПРОДУКТІВ або хочай б знізьте Спожив кількість до мінімуму. Цукор провокує Розвиток дріжджового грибка.
{LikeAndRead}

5.

Використовуются часник як вагінальні свічки. Часник містіть природний протигрибкової агент. Очістіть зубчик часника, оберніть его марля и введіть в піхву.

6.

Спробуйте генціанвіолет. Це Традиційний засіб для лікування дріжджовіх та других інфекцій, его можна найти в аптеках. Наносьте его на уражені ділянки раз чі два рази на день. После Нанесення користи Товста прокладками - Пляма від цього медпрепарату Важко вивести.

7.

Робіть спрінцювання з травами. З'єднайте взяті в рівніх кількостях шавлія, малину и жівокіст з? Частинами желтокорень Канадсько. Це можна поєднуваті з настойкою евкаліпта гунни.

8.

Використовуются Медичні препарати для лікування дріжджовій інфекції, Які продаються без рецепту. Застосовуйте їх так, як написано в інструкції.
{/LikeAndRead}