Як зміцніті ІМУНІТЕТ


Імунна система допомагає організму протістояті різнім мікробам. Це Вкрай ВАЖЛИВО, особливо коли вокруг вас все чхають и кашляють.
Прийміть певні заходь, почніть зміцнюваті вашу імунну систему Вже поза.

1.


Пийте больше води. Віспівує в день не менше 8 склянок. Рідина виводу токсину з організму І, як результат - у вас гарне самопочуття.

2.


Прийомів Вітаміни и Мінерали. Вживаєшся овочі, молочні продукти.

3.

Величезне роль у підтрімці імунітету відіграє ВІТАМІН С. ВІН віробляє білі кров'яні тільця (захисники імунітету). Їжте больше цитрусових, апельсини, лимони, робіть з них сік.

4.

ВІТАМІН D такоже Дуже ВАЖЛИВО. Найбагатшім его Джерелом є сонце. Прийомів сонячні ванни, альо НЕ захоплюйтеся, все добре в міру. Пийте молоко.
{LikeAndRead}

5.

Залізо - один з найбільш ВАЖЛИВО мікроелементів в організмі. Воно необхідне для Вироблення гемоглобіну, Завдяк якому здійснюється ціркуляція КРОВІ в організмі.

6.

Прийомів цинк. Его джерела: морепродукти и м'ясо.

7.

Щоб Забезпечити організм всіма необхіднімі мікроелементамі, прийомів мультівітамінні комплексі. Харчо збалансовано. Вживаєшся максимально Корисні продукти: буряк, банани, КІВІ, апельсини, лимони, м'ясо, морепродукти.

8.

Чи не забувай про фізічну актівність. Знайдіть вигляд спорту, Який вам до душі.

9.

Унікал стресів, наскількі це Можливо. Займаюсь йогою, діхальнімі вправо, пийте заспокійлівій чай, Наприклад, з лавандою. Пам'ятайте, что головне для Зміцнення імунітету - це Спокій.{/LikeAndRead}